Heuréka fb

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Príslušenstvo pre mobilné telefóny Náhradná klávesnica Nokia

  • Určené pre
  • Značka
  • Farba
  • Hľadanie

Určené pre

Značka

Farba

Hľadanie

Náhradná klávesnica pre mobilné telefóny Nokia. Ak máj telefóny klávesnicu považujeme ju za klasické telefón, na rozdiel od dotykových telefónov, ktoré nemajú znaky na klávesnici, ale ovládajú sa tiež prsty. Klávesnica slúži na zadávanie znakov a príkazov do mobilného telefónu. Sú vyrábané z rôznych materiálov, kde sa stáva, že sa Vám ošúpeme tlačidla. Na zadávanie znakov vo väčšine prípadov používame prsty. Tu v našej ponuke máme náhradné klávesnice k mobilom. Ak nenájdete klávesnicu priamo k Vášmu telefónu, skúste pre zmenu napríklad inú farebnú variantu.

Nájdených 3 produktov:

Klávesnica pre Nokia 5130, blue - VÝPREDAJ !!
Kúpiť2.84 €
bez DPH: 2.37 €
Skladom 1 kus
Klávesnica pre Nokia 5130, red - VÝPREDAJ !!
Kúpiť2.84 €
bez DPH: 2.37 €
Skladom 1 kus
Klávesnica pre Nokia 8600, black - VÝPREDAJ !!
Kúpiť2.84 €
bez DPH: 2.37 €
Skladom 1 kus

Ak už sa Vám to stalo, alebo sa klávesnica rozthla či rozbila, v našej ponuke nájdete klávesnice nové. Klávesnicu len vezmete, vymeníte a opäť môžete svoj telefón pohodlne užívať. U väčšiny klasických telefónov je konštrukcia ďaleko jednoduchšie ktoré u dotykových telefónov, a preto je možné klávesnicu vymeniť už po pár vymontovaných šroubkách.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie