Heuréka fb

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Servis mobilných telefónov

Zabezpečujeme komletnú servis mobilných telefónov aj tabletov. Opravy mobilov a tabletov vykonávame na profesionálnej úrovni od mechanických poškodení po softvérovej závady.

V dnešnej dobe je najviac vykonávaný servis u mobilných telefónov rovnako ako u tabletov výmena LCD displeja alebo dotykovej plochy pokiaľ ju výrobca dodáva. Medzi časté poruchy patrí spomalenie rýchlosti chodu operačného systému v mobilných telefónoch. Spomalenie väčšinou spôsobí veľké množtvo stiahnutých aplikácií do mobilu s OS Symbian, Android alebo Windows Phone.

Okrem týchto opráv ponúkame aj purifikovať mobilu po vytopení kvapalinou.

Odblokovanie telefónu

Mobilní operátori predtým predávali mobily len na svojej SIM karty. V prípade, že máte svoj mobil aj takto blokovaný .. Okrem tohto typu odblokovanie mobilov ponúkame aj odblokovanie kódu telefónu.

Mimo odblokovanie telefónov zabezpečujeme aj ďalšie služby týkajúce sa softvéru mobilu. U vášho telefónu vyriešime mnohé softvérové ​​problémy a zaistíme zálohovanie telefónu na CD, obnovu zálohy aj prehranie firmvéru.

Vykonávame tieto servisné práce

  • výmena krytov
  • výmena integrovaných batérií
  • výmena LCD
  • prehranie SW
  • záloha a kopírovanie kontaktov
  • čistenie kvapalinou zasiahnutých prístrojov
  • čistenie od nečistôt ako je prach

Orientačné ceny servisných prác

Výmena LCD 200 - 800 Sk
Odblokovanie telefónu (záleží od modelu) 200 - 500 Sk
Prehranie SW 250 - 500 Sk

Diagnostika závady

Záloha dát

200 Sk

Konzultácie a odborné rady pri nastavení nového i staršieho mobilného telefónu s OS Android, Windows Phone, iOS, Mozilla a Symbian.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie