hore

A čo mu ako mám dať? F-mobil vymyslí darčeky spoločne s vami!

Už je to zase tu. Hoci sa to nezdá, pomaly sa blížia Vianoce, vaši príbuzní a priatelia majú narodeniny alebo sviatok. Vymýšľať zaujímavé darčeky, ktoré by ostatní dokázali potešiť, je tak rok od roku náročnejšie disciplína. My ju však podstupujeme radi, chceme predsa našim blízkym urobiť radosť.

Lenže novú košeľu dostal vlani, papuče predvlani ... Čo teraz? Naši fajnšmekri vám poradí! Uvidíte, že elektronika vie potešiť minimálne rovnako ako praktické darčeky zo sveta textilu. Čo komu vybrať?

radosť najmenších

Ak niekto naozaj darček od F-mobil ocenia, budú to práve deti. Medzi nimi takzvané Mekáč naozaj nejdú, za to nový mobil alebo tablet frčia o dosť viac. A k tomu novému super telefónu nezabudnite dokúpiť aj ochranné sklo na displej a odolný kryt. To ocenia hlavne vaša peňaženka, aby ste za pol roka nemuseli kupovať ďalšie. Rovnako tak pamäťová karta alebo PowerBank je niečo, s čím nielen pod stromčekom nešliapnete vedľa.

Tipy na darček pre deti

Uľahčite rodičov

Byť rodič je fuška. Tak im poďme trochu uľahčiť nejakým praktickým darčekom. Trebárs taký robotický vysávač ušetrí veľa práce a domácnosť bude o dosť čistejšie ako predtým. Rovnako tak šikovné osvetlenie alebo spínača iste poteší. A keď každý člen rodiny pridá ako darček nejaký šikovný komponentov, môžete mať za chvíľu hotový celý smarthome. Športovejší rodičia určite rozradostí chytré náramky, ktoré im budú pomáhať merať ich bežecké výkony.

všetky tipy

Aj prarodičia chcú elektroniku

Aj keď sa rad babičiek a dedov vzpiera moderným prístrojom, v dnešnej dobe sa bez nich nezaobídu. Taký smartphone je asi veľmi nepoteší, existuje samozrejme rad výnimiek, ale taký mobil pre seniorov s veľkou klávesnicou a SOS tlačidlom je pre nich úplne fajnové. A uvidíte, že vhodným darčekom budú aj výkonné reproduktory, aby bol púšťanie film dobre počuť po celom byte.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil