hore

Smart

Chytré už dávno nie sú len telefóny a televízie. Dnes existuje rad vybavenie pre SmartHome alebo SmartCar. Chytré žiarovky, robotické vysávače, chytré zásuvky alebo termostaty zariadi, že váš domov bude naozaj komfortné. Do auta sa zas bude hodiť GPS navigácie alebo dash cam. Ak kupujete viac zariadení, oplatí sa mať aj multimediálne centrá, pomocou ktorých môžete všetko ľahko riadiť. Investovať do Smart sa skrátka oplatí. Čo všetko si môžete zaobstarať do SmartHome alebo SmartCar?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

SmartHome Chytré žiarovky je možné ovládať na diaľku cez telefón alebo dokonca obyčajným zvukom. Tiež ponúka celú paletu farieb pre dokreslenie atmosféry. Chytré termostaty sa dajú zapnúť na diaľku už po ceste domov. V zime tak budete mať pri príchode už krásne vykúrené. V noci zas reguluje teplotu tak, aby bol váš spánok čo najkvalitnejšie. Chytré zásuvky šetrí vašu energiu a peniaze. Je možné ich nastaviť tak, aby sa zopli vo vami určený čas. Väčšina z nich navyše funguje aj ako Wi-Fi adaptér. Robotické vysávače upratujú za vás. Vysávať vyrazí vo vami určený čas a poctivo vás zbaví všetkých nečistôt. Vďaka vysávanie na dennej báze budete mať doma lepší vzduch a len minimum prachu. Medzi ďalšie prístroje SmartHome patrí napríklad riadiacej jednotky, kamery, bezdotykové koše, hľadača kľúčov alebo chytré spotrebiče (variče, chladnička atď.). SmartCar Nadšenie motoristi si dnes hojne zaobstarávajú kameru do auta. Vďaka nej budete mať prehľad o vašej jazde, slúži ako dôkaz pri dopravných nehodách a monitoruje prejdené kilometre. V niektorých krajinách je však potrebné na kameru do auta dávať pozor, aby ste sa nedostali do rozporu so zákonom. Viac sa o tejto problematike dozviete v našom článku. GPS navigácia je pre niektorých vodičov nutnosťou, pre iných hanbou ich orientačného zmyslu. Občas ju však potrebujeme všetci. Navigácia sa predávajú pre autá aj špeciálne pre motocykle. multimediálne centrá Ovládať na diaľku už možno dnes prakticky čokoľvek. Ovládajte z pohodlia gauča či postele televíziu, kúrenie a všetky ďalšie komponenty SmartHome. Do tejto kategórie spadajú tiež set-top boxy, s ktorými dokážete naladiť všetky mysliteľné televízne programy.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil