hore

Magazín

Pridávame nové mobilné telefóny Vivo!

29. 07. 2021 Magazin

Pořiďte si je nyní v akci Předprodej mobilních telefonů VIVO!
Hledáte alternativu pro velké značky elektroniky, které občas místo kvality spíš prodávají jen svůj brand? Tak to vás zaujmou mobilní telefony Vivo, jež nyní přidáváme do naší nabídky. Nabízí skvělý poměr cena výkon, vybrat si můžete od levných modelů až po nejvyšší kvalitu. Co byste měli vědět, když si pořizujete mobil Vivo?

Zobraziť celý text

Fajnová ZĽAVY až 72% pre váš Home Office

22. 01. 2021 Magazin

Patríte tiež medzi jedincov, ktorí začali dlhodobo pracovať z domova? Práve pre vás sme pripravili akciovú ponuku s Furo vecí, ktoré vám Home Office uľahčí! Niektoré z vás bolia ruky od dlhých hovorov a iní by si chceli rovno zapisovať poznámky, ale nemajú voľné ruky a preto vám fajnšmekri odporúčajú Handsfree , alebo slúchadlá . K tomu môžete rovno zaobstarať aj webkameru , ktorú môžete predstaviť prezentáciu rovno na PC vďaka odnímateľné klipe, alebo na prezentačné tabuľu. Ak vás trápi bolesť prstov, zápästí či chrbta jedna z príčin môže byť používanie malej myši a preto vám odporučíme vybrať si čo najväčšie myš s ergonomickým tvarom , ako je táto od výrobcu Trust , ktorú vám 100% odporučíme z vlastnej skúsenosti. A neposlednom rade si nezabudnite priebežne zálohovať svoje dáta a rozpracovanú prácu nazáložný disk , pretože prísť o ne fakt nikto nechce ... Urobíte fúru práce a vďaka tomu sa stane aj vašou radosťou ..

Tá správna puzdrá, kryty a obaly pre mobilné telefóny!

07. 01. 2021 Magazin

Tá správna puzdrá, kryty a obaly pre mobilné telefóny! Je občas je to fuška vybrať tú pravú ochranu pre každého z vás. Čo človek to názor, čo človek to rôzne využitie mobilu, čo človek to iné potreby ... Fajnšmekri odporúčajú skvelú ochranu mobilu, bez toho aby vám vadila či prekážala pri jeho bežnom používaní.

Zadný kryt na mobil sa delí podľa materiálu z akého sú vyrobené a podľa použitia. Pokiaľ chcete tú naj ochranu vyberte si kryt s väčším presahom cez okraj LCD displeja od výrobcov Swissten Liqiud , Roar , CellularLine EKO kolekcia Become či SENSATION , Forever Bioio , alebo prémivé značky Spigen . Jednoducho čím väčší presah má puzdro, tým lepšia ochrana pre váš telefón, ale aj pre ochranné sklo, ak ho máte nalepené na displeji. To určite odporúčame!

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho