hore

Magazín

Férový Black Friday!

06. 11. 2020 Akce

U nás na Black Friday nenarazíte na fiktívne zľavy, tak ako je to v Čechách zvykom. Akčnú ponuku na čierny piatok nastavujeme férovo, bez umelo navyšovaných cien! Na tento fenomenálny deň si pre Vás pripravujeme každým rokom stovky zľavnených položiek od mobilných telefónov , chytrých hodiniek, gamepad , ale aj puzdier a krytov na mobil o ktorej môžete spestriť svoju módnu kolekciu, alebo tvrdené sklá, nabíjačky na mobil, držiaky do auta a mnoho ďalšieho ...
Ale vrátime sa späť na začiatok ako vlastne Black Friday vznikol dňa 27.listopadu? Tento deň sa zrodil s najväčšou pravdepodobnosťou z nepriaznivých udalostí v automobilovej doprave. V USA v rokoch 1961 vo Filadelfii praskala cesty vo švíkoch a to konkrétne deň po tom, čo sa slávil tradičný sviatok Vďakyvzdania.

Zobraziť celý text

VÝROČIE 13 ROKOV K ZALOŽENÍ E-SHOPU

27. 10. 2020 Magazin

Oslavujeme 13 rokov od zrodu nášho fajnového e-shopu ak tejto príležitosti Vám rozdávame dopravu zadarmo, ktorú môžete využiť na odberné miesta Zásilkovna.cz. Stačí nakúpiť len za 500 € a benefit je Váš!

Tým to nekončí!

Na facebooku F-mobil máme pripravenú súťažnú otázku o ktorej už iste viete. Odpoveď nájdete v tomto článku a tri z Vás čaká výhra v hodnote 1000, 500 a 300 Sk formou Darčekového poukazu !

Do tretice všetko dobré!

A pretože si prajeme urobiť radosť naozaj všetkým máme pre vás zľavu 50% až do 13.11.2020 na fullface tvrdené sklá vrátane 2.5D, 3D, 5D a tiež na ochranné fólie pre váš mobilný telefón . VLOŽIŤ ODKAZ NA LANDING PAGE

Dňa 24. 10. 2007 bol založený e-shop F-mobil.cz . Tou dobu sme ani netušili, kam až sa naše úsilie dostane v predaji mobilných telefónov a príslušenstva ! Vlastne to bol len taký hokus pokus v období, keď sme ešte pracovali pre spoločnosť T-mobile. Vo voľnom čase sme začali prevádzkovať e-shop, hoci zo začiatku išlo skôr len o nesmelé krôčiky.

Trvalo to nakoniec ešte ďalších 6 rokov, v roku 2013 sme sa do toho pustili naplno. Teraz sa pozeráte už na 4. verziu nášho e-shopu, toľko sme ich za tých 13 rokov existencie vystriedali.

Bola to fuška, ale nevzdávali sme sa. Postupne sme symbolicky otvorili 13 pobočiek, z ktorých 3 potom zase brzo zavreli. Ale to je život a na podnikanie neúspechy patria.

Raz sme dole, raz zase hore. Tak ako v živote každého z nás je dôležité veriť, vytrvať a všetky chmáry na zdrapy roztrhať! Aj v tejto druhej vlne obmedzenia vďaka COVID-19 v to stále veríme a pozeráme sa dopredu. Nepremýšľame ako sa udržať nad vodou, ale ako Vám zákazníkom spríjemniť prostredie v nakupovaní, ako vám ušetriť na doprave.

Skrátka robíme to isté čo od samého začiatku. Tak využite našich zľavových kódov a kúpte si v tejto neradostné dobe niečo pre radosť.

10 rád, ako udržať Android v kondícii

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Inštalácia a odstránenie aplikácií

  1. Pred inštaláciou akejkoľvek aplikácie sa uistite, že je aplikácia kompatibilná s Vašim mobilným telefónom, inak sa môže stať, že sa Vám bude telefón sekať, vypínať, a ďalšie iné chyby.
  2. S každou nainštalovanou aplikáciou si zaberáte nielen miesto na Vašej pamäťovej karte alebo pamäti v telefóne, ale tiež miesto operačnej pamäte. S každou aplikáciou rastie zaťaženie tejto operačnej pamäte. Operačná pamäť slúži k bezproblémovému chodu mobilného telefónu, aby sa Vám nekosila prechody medzi menu a aplikácií.
  3. Ak aplikáciu už nepoužívate, doporučujeme aplikáciu riadne odstrániť vrátane všetkých súborov, ktoré po aplikácii ostali.
  4. Nespúšťajte viac aplikácií naraz, každú aplikáciu riadne ukončite.
  5. Nainštalujte si napríklad Android Booster alebo Advance Task killer, prípadne inú aplikáciu podobného typu. Tieto aplikácie monitorujú využitie pamäte, energie a jednoducho môžete "pozabíjať aplikácie", ktoré momentálne nepoužívate, čím zmenšíte využitie operačnej pamäte a zmenšíte rýchlosť vybíjania batérie.

(Tento krok odporúčame pre užívateľov, ktorí nemajú hlbšie znalosti a nedokážu si nastaviť chod a ukončenie aplikácií ručne.)

TIP: Ak si neviete rady navštívte našu predajňu.

Zobraziť celý text

Získaj jednu bezplatnú výmenu displeja zadarmo k novému telefónu Xiaomi Mi 10T a Xiaomi Mi 10T Pre

19. 10. 2020 Akce

Nad rámec spotrebiteľských práv garantovaných zákonnou zárukou a v súlade s podmienkami uvedenými na webových stránkach https://www.mi.com/global/service/warranty je všetkým spotrebiteľom na území Slovenská republika ( "spotrebiteľ") poskytovaná nasledujúce dobrovoľná, doplnková a bezplatné komerčný záruka. Komerčné záruku ponúka spoločnosť Xiao Technology Netherlands BV so sídlom na adrese Prinses Beatrixlaan 582, The Hague 2595BM, Holandsko.

Zobraziť celý text

Pamäťové karty Kingston

16. 10. 2020 Magazin

Máte dobrú pamäť? S tréningom mozgových buniek vám bohužiaľ nepomôžeme ale s pamäťou v elektronike už áno. Respektíve s hardvérovou pamäťou pomôžu konkrétne pamäťové karty Kingston a ako jedni z mála na českom trhu, vám na ne poskytujeme doživotnej záruky!

Aké majú pamäťové karty Kingston parametre?
Pamäťové karty slúži k zväčšeniu vášho úložiska na mobilnom telefóne. Firma Kingston vyrába microSD s pamäťou 16, 32, 64, 128, 256 a 512 GB.

  • 16-32 GB - rozšíri pamäť mobilného telefónu, aby ste v ňom mohli mať všetky potrebné aplikácie, hry, screenshoty či fotky. Rozšírená pamäť navyše zaisťuje plynulejší chod telefónu,
  • 64-128 GB - je vhodná pamäťová karta, ak ste vášnivý fotograf alebo na mobil natáčate videá. Vďaka tejto veľkej pamäti si budete môcť ukladať tisíce fotiek a natáčať kvalitné videá.
Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho