hore

Magazín

Ako postaviť chytrou domácnosť

28. 03. 2019

Pred pár rokmi sa s vtipom hovorilo, že za chvíľu bude aj rúra múdrejší ako my. Uplynulo niekoľko rokov a dnes si môžeme zariadiť celú chytrou domácnosť, ktorú môžeme v podstate ovládať na diaľku. Prípadne môže fungovať sama s nutnou dávkou umelej inteligencie. Poďme sa pozrieť, ako na to.

Zobraziť celý text

Chytré žiarovky a osvetlenie

27. 03. 2019

Mať jednoducho ovládateľná svetlá s radom funkciám patrí k základným prvkom chytré domácnosti. Môžete ich využiť vo všetkých miestnostiach v byte či dome. Čo všetko zvládne chytré osvetlenie?

Zobraziť celý text

Chytré zásuvky a spínače

25. 03. 2019

Múdra domácnosť vám môže pomôcť aj niekde, kde by vás to nenapadlo. Chytré zásuvky vám pomôžu sporiť energiu, ochrániť spotrebiče pred skratom a veľa ďalších vecí. Čo všetko dokážu?

Zobraziť celý text

Aké parametre zohľadniť pri výbere tabletu?

23. 03. 2019 Mobilní telefony

Chcete si zaobstarať prístroj, ktorý je malý, ľahký a pracuje sa na ňom lepšie ako na mobile? V tom prípade určite hľadáte tabliet. V širokej ponuke rôznych typov s rozdielnymi funkciami nie je ovšem úplne jednoduché sa zorientovať. My vám v tom pomôžeme a ukážeme základné parametre, podľa ktorých by ste sa mali rozhodovať. Aké to sú?

Zobraziť celý text

Ako vybrať najlepší fitness náramok?

23. 03. 2019

Fitness náramky sledujú vašu každodennú pohybovú aktivitu a životné funkcie. Pomáhajú nám tak zlepšovať naše zdravie a pre nadšených športovcov sú v podstate nutnosťou. Na trhu nájdete širokú ponuku, takže si poďme ukázať, podľa akých parametrov vybrať tie najvhodnejšie.

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

12

Skúsení špecialisti
máme viac ako 12 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho