hore

Magazín

Huawei P30 Lite

22. 05. 2019 Recenze

Ako posledný zo série vlajkových lodí tohto roku vyšiel model P30 Lite. Dostal sa nám do rúk v modrej farbe a musím uznať, že toľko obľúbený prechod farieb a ich odlesk má naozaj čo do seba.

Zobraziť celý text

Samsung aktualizoval softwar pre Galaxy Watch, Gear Šport a Gear S3

21. 05. 2019

Aktualizácia zahŕňa odvážne, jednoduché a farebné užívateľské rozhranie One UI od spoločnosti Samsung, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo prehľadné a intuitívne, umožňovalo prirodzenú a pohodlnú navigáciu a obsahovalo menej vizuálne rušivých prvkov. Najnovšie aktualizácie, ktorá je už k dispozícii, ponúka tiež nové motívy ciferníku, lepšiu optimalizáciu využitia batérie a vylepšené funkcie pre sledovanie zdravotného stavu a udržiavanie kondície pomocou aplikácie Samsung Health.

Zobraziť celý text

Ako postaviť chytrou domácnosť

28. 03. 2019

Pred pár rokmi sa s vtipom hovorilo, že za chvíľu bude aj rúra múdrejší ako my. Uplynulo niekoľko rokov a dnes si môžeme zariadiť celú chytrou domácnosť, ktorú môžeme v podstate ovládať na diaľku. Prípadne môže fungovať sama s nutnou dávkou umelej inteligencie. Poďme sa pozrieť, ako na to.

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

12

Skúsení špecialisti
máme viac ako 12 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho