hore

Wearables

Wearables je súhrnné označenie pre elektroniku, ktorá je určená na nosenie priamo na ľudskom tele alebo oblečenie. Do wearables patrí chytré hodinky, fitness náramky alebo chytré okuliare, Bluetooth, GPS lokátory a SOS tlačidla. Niekedy sa pojem používa aj pre ďalšie elektronické fitness doplnky ako športtestery alebo inteligentný váhy. Wearables doplnky majú za úlohu vám uľahčiť a zlepšiť starostlivosť o životný štýl. Čo všetko sa pod pojmom wearables skrýva a ako vybrať ten správny produkt?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Chytré hodinky vie oveľa viac než len ukazovať čas. Po prepojení s vaším smartphonom môžete všetky hovory a ďalšie veci vybavovať priamo na chytrých hodinkách.Chytré hodinky vie obstarávať hovory, správy, notifikácia z aplikácií, na niektorých možno aj vyhľadávať na internetu.Navíc sa starajú aj o vašu životosprávu, meria vám počet krokov, spálené kalórie alebo kvalitu spánku.Chytré hodinky môžu slúžiť ako módny doplnok aj ako partner pri športe. Na športové hodinky s priľnavým remienkom či zabudovanou GPS sa špecializuje napríklad Garmin alebo Suunto.Fitness náramkyPokud chcete wearables predovšetkým na šport, oplatí sa vám zaobstarať šikovný náramok. Oproti hodinám je lacnejšie a ponúka celý rad skvelých funkcií, vďaka ktorým budete športovať efektívnejšie. Všetky dáta zhromaždené o kalóriách, tepu, krokoch alebo spánku posielajú do vášho smartphonu, kde sa na ne môžete pozrieť v prehľadných grafoch. Chytré náramky bývajú vyrobené z ľahkého materiálu, aby vás pri športe nezaťažovali. Medzi známych výrobcov patrí napríklad Fitbit či MyKronoz.Chytré brýleChytré okuliare slúžia predovšetkým k využitiu stále populárnejšie virtuálnej reality. Lacnejšie varianty fungujú ako držiaky na dotykový telefón, na ktorom VR zapnete. S lepšími modelmi chytrých okuliarov je možné sa do virtuálnej reality dostať cez počítač či hernú konzolu. K takýmto si kúpte aj ovládač na VR, aby ste si mohli hru alebo video užiť naplno.SmartHealthMezi SmartHealth a poťažmo aj wearables patrí inteligentné váha. Tá vám okrem hmotnosti zmerajú aj pomer tuku, svalstva a ďalších súčastí tela. Výsledky športovanie tak budete mať ako na dlani.O zdravie je potrebné dbať aj inak. Preto do SmartHealth patrí aj tlakomer, glukometer alebo antibakteriálne obrúsky.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil