hore

Súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení

 1. Pri pokračovaní v nákupe súhlasíte a potvrdzujete, že ste sa zoznámil s obchodnými podmienkami Zaškrtnutím políčka "Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení" udeľuje spoločnosti F-commnication sro, Husovo nám. 147, 34101 Horažďovice, IČO: 27935736, prevádzkovateľovi E-shopu www.f-mobil.cz ako správcovi, v zmysle zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, ďalej zákonom č. 480/2004 Zb. o niektorých službách informačnej spoločnosti (ďalej ako Antispamový zákon, v platnom znení, a Všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov ((EÚ) 2016/679), súhlas so spracovaním týchto údajov:
  • meno a priezvisko
  • e-mailová adresa
  • telefónne číslo
  • adresa bydliska obec, ulice a PSČ
  • názov spoločnosti (podľa IČ)
  • zasielanie aktuálnych informácií zo sveta spoločnosti
 2. Uvedené osobné údaje môžu byť spracované pre marketingové účely a zasielanie aktuálnych informácií z prostredia spoločnosti F-communication sro a to k zasielaniu obchodných oznámení online aj offline spôsobom. Online spôsobom sa rozumie zasielanie newsletterov o novinkách a akčných ponukách v E-shopoch spoločnosti F-communication sro, informácie o ďalších iných spotrebiteľských súťažiach.
 3. Vyššie uvedené osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania súhlasu (od okamihu elektronickej registrácie až do odvolania súhlasu), najdlhšie však do uplynutia 3 rokov po tom, čo prestanete byť zákazníkom Správca.
 4. Tento súhlas je dobrovoľný.
 5. Spracovanie osobných údajov je vykonávané spoločnosťou F-communication sro, ako správcom osobných údajov. Spracovanie osobných údajov môže byť vykonávané prípadne ďalšími poskytovateľmi spracovateľských softvérov, služieb a aplikácií, ktoré však usporiadateľ v súčasnosti pre tieto účely nevyužíva.
 6. Máte právo svoj súhlas súvisiace s ochranou údajov kedykoľvek odhlásiť priamo v doručenom e-mailu, alebo na info-mobil.cz. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré správca spracováva na základe iného právneho základu, než je Vami udelený súhlas. V súlade s čl. 15, 16 a 17 GDPR máte ďalej právo:
  • požadovať od nás informáciu o tom, aké jeho osobné údaje sú správcom spracovávané
  • požadovať od nás vysvetlenie ohľadom spracovania osobných údajov
  • vyžiadať si u nás prístup k osobným údajom a požadovať ich aktualizáciu alebo opravu
  • požadovať od nás vymazanie osobných údajov
  • môžete kedykoľvek podať sťažnosť týkajúce sa spracovania vašich osobných údajov alebo neplnenie povinností správcu plynúcich z GDPR k dozornému úradu. Dozorným úradom je v SR Úrad na ochranu osobných údajov, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7
 7. Ďalej máte právo namietať proti spracovaniu na účely priameho marketingu. Ak takúto námietku vznesiete, nebude nami vaše osobné údaje pre účely priameho marketingu ďalej spracovávať.
 8. Poskytnutie súhlasu je dobrovoľné. Súčasne touto cestou dávate výslovný súhlas k zasielaniu uvedených informácií formou priameho marketingu. Je teda celkom na vašom slobodnom uvážení, či tieto obchodné informácie chcete prijímať. Právnym základom pre zasielanie takýchto oznámení formou priameho marketingu je váš súhlas, resp. nevyjadrenie vášho nesúhlasu so zasielaním obchodných oznámení v súlade s ustanovením § 7 ods. 3 antispamového zákona, kedy je Správca oprávnený zaslať na zadanú e-mailovú adresu komerčné oznámenia týkajúce sa jeho výrobkov alebo služieb, a to za predpokladu, že súhlas s takýmto využitím e -mailové adresy možno jednoducho odmietnuť.
 9. Súhlas je udelený odo dňa zaškrtnutie príslušného poľa v registračnom formulári, alebo samotným odoslaním registračného formulára či samotnej objednávky a je zaznamenaný v databáze Správca. Tieto pravidlá nadobúdajú účinnosť dňom 25. 5. 2018.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil