hore

O nás

V odbore telekomunikácií pôsobíme více od roka 2007. Do roku 2013 sme spolupracovali so spoločnosťou T-Mobile, potom sme sa ale rozhodli ísť vlastnou cestou, pole pôsobnosti rozširovať a aktívnejšie reagovať na dopyt stále náročnejších zákazníkov ...

Nakupovať u nás môžete na e-shope, ale máme aj kamenné predajne. Nájdete nás v Horažďovice, v 2x Plzeň, v Galérii Teplice a Galérii Šantovka v Olomouci a 3x v Praze. Snažíme sa ponúkať čo najširší sortiment, ak však u nás napriek tomu nenájdete, čo hľadáte, radi vám tovar objednáme a obratom ho pre vás pripravíme.

Tí, ktorí pre nás pracujú, sú mladí, energickí a školenie tak, aby vám za všetkých okolností dokázali poradiť - či už hľadáte nový mobilný telefón, tablet, alebo čokoľvek z príslušenstva. Pomôžu vám nielen na predajniach, ale aj na infolinke, ktorá je pre vás v prevádzke každý všedný deň.

Dôležité tiež je, že rovnako ako u nás narazíte na kvalitný personál, kúpite u nás len kvalitné produkty. Všetky ponúkané mobilné telefóny, tablety aj ostatný tovar predávame totiž iba s originálnym softvérom určeným pre český a slovenský trh. Takže si ušetríte rad problémov pri užívaní aj prípadných reklamáciách nášho tovaru.

A čo teda ponúkame? V stručnosti - mobilné telefóny všetkých cenových kategórií, od známych i menej rozšírených značiek: Nokia, Sony, Samsung, LG, HTC, iPhone, Aligátor. Máme aj chytré telefóny Huawei, Microsoft, Acer, Lenovo alebo odolné mobily Evolveo. Pre každého sa u nás nájde niečo. Za skvelé ceny a s profi prístupom.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil