hore

Príslušenstvo

Mobilné telefóny k sebe majú celý rad príslušenstva, ktoré zlepšuje ich používanie. Úplne nevyhnutná je batéria do mobilných telefónov a nabíjačka. Veľmi žiadaná aj slúchadlá, powerbanky alebo selfie tyč. Zaujímavá je tiež ponuka SIM kariet a pamäťových kariet, ktoré rozširujú pamäť mobilného telefónu. Aby sa mobil treba pri páde nerozbil alebo nepoškriabal, sú žiadané ochranné fólie a tvrdené sklá alebo rovno puzdrá na mobilný telefón. Čo všetko nájdete v príslušenstve pre mobilné telefóny?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Puzdrá, kryty a ochranné fólie Ak si kúpite kvalitný mobilný telefón, rozhodne sa ho oplatí za pár stoviek ochrániť pred poškodením. Puzdrá, obaly, kryty - v nich je mobil chránený pred mechanickým poškodením. Zároveň minimalizujú škody pri páde a pri správnom výbere sú aj štýlovým doplnkom mobilu. Ochranné fólie a skla - chráni displej mobilu pred poškriabaním a rozbitím. Vďaka nim tiež displej vydrží viac pri páde a lepšie sa udržiava čistý. Príslušenstvo pre dobíjanie Chcete, aby vám telefón vydržal dlho v prevádzke? Potom je potrebné zvoliť tú správnu batériu a nabíjačku. Batérie - ich kapacita sa určuje v mikroampérov hodinách. Bežná batéria telefónu má 3 500-4 500 mAh. Kúpou novej batérie možno predĺžiť výdržnost mobilu. Nabíjačky - sú potrebné na dobitie telefónu. Okrem klasických káblových sa dnes stále častejšie využívajú aj bezdrôtové nabíjačky. Hodiť sa iste bude aj nabíjačka do auta. Powerbanky - ak práve nie je po ruke zásuvka alebo nabíjačka, je PowerBank ideálne riešenie. Existujú malé skladné powerbanky, ktoré zvládnu nabiť pol batérie telefónu, ale aj také ktoré sú určené až pre niekoľko nabitie. pamäťové médiá Ak vám nestačí pamäť vášho mobilu, notebooku či počítača, navýšte kapacitu úložiska pomocou pamäťových médií. Pamäťová karta - vhodná do mobilu alebo fotoaparátu, ak chcete mať v pamäti viac fotiek, prípadne aplikácií a hier. Pre adaptáciu s notebookmi sa bude hodiť čítačka pamäťových kariet. Flash disky - sa hodí pre prenášanie veľkého množstva dát medzi počítačmi. Existujú aj USB adaptéry na prevádzanie dát z mobilu. počúvanie hudby Ku kvalitnému posluchu hudby reproduktory zabudované v telefóne často skrátka nestačí. Slúchadlá - ideálne pre počúvanie na verejných miestach. Kvalitné slúchadlá navyše zážitok z hudby či hovoreného slova umocňujú, počujete aj inak nevýrazné zvukové detaily. Reproduktory - kto si chce užiť hudbu na párty alebo len tak sám, určite využije reproduktor pre väčšie hlasitosť. Držiaky a handsfree Držiaky - držiaky na mobil aj tablet sa často hodí, ak daný prístroj využívate ako navigáciu v aute. Slúži aj k pohodlnejšiemu ovládanie, sledovanie filmov na mobile a ďalším činnostiam. Handsfree - ak potrebujete v aute telefonovať, je handsfree najlepším a najbezpečnejším riešením. Ďalšie príslušenstvo Na mobil možno samozrejme zaobstarať aj celý rad ďalších vychytávok ako druhá SIM karta, dokovacia stanica, selfie tyč, chytré náramky alebo rukavice na dotykový displej.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil