hore

Použité a zánovní mobilní telefony

Na F-mobile vám ponúkame to najlepšie zo sveta mobilných telefónov a príslušenstva. V našom sortimente nájdete aj F-mobil Bazár. Tie najlepšie zánovné aj použité mobilné telefóny od značiek ako Apple, Samsung alebo Xiaomi z druhej ruky za najlepšiu cenu.
U použitých mobilných telefónov vždy uvádzame kondíciu a akosť, nemusíte sa teda báť, že by ste kupovali zajaca vo vreci. Na kvalite nášho tovaru si naši fajnšmekri dávajú dobre záležať. Všetky použité mobilné telefóny sú pred predajom kontrolované a diagnostikované. Všetky sú funkčne v skvelej kondícii a problémy ako napríklad poškodená batéria, poškodená MT doska, vlhkosť a pod. sú vylúčené. Na náš bazárový tovar sa vzťahuje záruka 6 mesiacov (vrátane batérie). Mobilné telefóny z druhej ruky sú dostupné v niekoľkých kvalitách. Pokiaľ sú na telefóne viditeľné známky používania, neváhajte a kúpte si ochranné sklo či kryty, pod ktorými nedokonalosti nie sú vidieť.

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil