hore

Náhradní díly

Mobilné telefóny majú celý rad dielov, ktoré je potrebné raz za čas vymeniť. Medzi náhradné diely patrí napríklad displeje, objektívy, mikrofóny či reproduktor. Možnosťou je aj obstaranie lacnejšieho setu LCD + dotyková doska, ak vám úplne odišiel dotykový displej. Vymeniť sa však môžu aj flex káble, tlačidlá alebo batérie. Tieto veci už sú pre fungovanie mobilu prakticky nevyhnutné. Telefón sa dá spraviť aj z domova pomocou špeciálneho náradia. Aké všetky náhradné diely pre mobilné telefóny existujú?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Náhradné diely
Antény - slúži k prepojeniu flex káblov na základnej doske telefóne. Vyrábajú sa spravidla na konkrétne modely mobilov.
Nabíjací konektory - ak sa vám mobil nenabíja vôbec alebo len veľmi pomaly, chyba by sa mohla nachádzať v nabíjacom konektore. Bude teda lepšie ho vymeniť.
Dotykové dosky - sú náhradou za poškodený displej. Pri správnej výmene ani nespoznáte rozdiel a môžete mobil bez problémov ďalej používať. Lacnejšie sa dá zaobstarať set LCD + dotyková doska.
Flex káble - slúži na dobíjanie a prenášanie dát. Po ich výmene bude telefón fungovať rýchlejšie. Vyrábajú sa na konkrétne modely mobilných telefónov.
Kamery a fotoaparáty - v prípade poškodenia objektívu kamery a fotoaparátu na vašom telefóne je možné si ho nechať vymeniť.
Kryty batérie - sa používajú pre ochránenie baterky pred nečistotami a pádom z výšok.
LCD displeja - je potrebné vymeniť v prípade, že ste si poškriabali celý displej vášho tabletu alebo mobilného telefónu. Existuje tiež výhodný set LCD + dotyková doska.
Mikrofóny - sú u mobilného telefónu nutnosťou, inak si ani nemôžete zavolať. Preto akonáhle sa objavia problémy, rýchlo mikrofón vymeňte za náhradné.
Náradie pre opravu - ak ste zvyknutí si všetko opraviť sami, kúpte si špeciálne náradie na opravu mobilného telefónu. Patrí medzi neho kliešte pre demontáž, lepidlo alebo sada špeciálnych skrutkovačov.
Slúchadlá a reproduktory - vydávajú všetok zvuk z telefónu, či už ide o volanie alebo hudbu. V prípade problémov je teda hneď vymeňte.
Tlačidlá - na dotykových telefónoch už ostalo vlastne len tlačidlo Home. Aj to je však možné v prípade potreby vymeniť za náhradný diel.
Batérie - u väčšiny najnovších smartphonov už sa batérie vymeniť nedajú, ak máte starší typ telefónu, možno mu výmenou batérie predĺžiť životnosť.
Náhradných dielov je ešte celá rada. Patrí medzi ne lepidlá, fólie, SIM sloty alebo vákuové podložky. Ešte oveľa viac nájdete v sekcii Ostatné.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil