Heuréka fb

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Príslušenstvo pre tablety Baterie do tabletu

  • Určené pre
  • Značka
  • Hľadanie

Určené pre

Značka

Hľadanie

Batérie sú pre tablety životne dôležité, bez nich by telefóny nemohli fungovať, pretože dodávajú energiu, ktorú váš mobil potrebuje. Životnosť tabletů je obmedzená, ale môžete ju ľahko predĺžiť, keď si včas zaobstaráte batériu novú. Batérie do tabletu je vhodná vtedy, keď už Vám stará batéria nevydrží nabitá ani jeden deň, alebo je zdeformovaná alebo nafúknutá. Niektoré mobilné batérie pasujú do viac ako jedného telefónu.

Nájdených 2 produktov:

Apple iPad mini2 Batérie (Bulk)
Kúpiť74.3 €
15.25 €
bez DPH: 12.71 €
-79%
Skladom 5 a viac kusov
Batéria Samsung EB-BT355FBE 4200mAh Li-Ion (Bulk)
Kúpiť30.97 €
16.52 €
bez DPH: 13.77 €
-47%
Skladom 5 a viac kusov

U nás nájdete široký výber nových batérií pre rôzne značky tabletů. Každá batéria na svete má určitú kapacitu, ktorá je v jednotkách mAh (mili-amprér-hodín). Čím väčšiu kapacitu Vaša batéria tým dlhšie vydrží nabitá. U rôznych telefónov sa ale kapacita porovnávať nedá. Vplyv na to má potrebné veľkosť displeja (väčšie displeje spotrebúvajú viac energie) alebo využitie prenosu dát (pripojenie k internetu), či už pomocou Wi-Fi pripojenie alebo cez SIM kartu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie