hore

Chytré žiarovky a osvetlenie

Mať jednoducho ovládateľná svetlá s radom funkciám patrí k základným prvkom chytré domácnosti. Môžete ich využiť vo všetkých miestnostiach v byte či dome. Čo všetko zvládne chytré osvetlenie?

Ako to funguje?

Ak sa rozhodnete zaobstarať si svetla do všetkých miestností, budete ich ovládať jednoducho cez mechanický spínač alebo mobilnú aplikáciu. Pod kontrolou tak budete mať lustre, nástenné aj stolové lampy alebo LED pásiky.

Zmena intenzity svetla

Vždy vás štvalo, ako má väčšina žiaroviek stále rovnakú intenzitu svetla? Teraz už si ju budete môcť nastaviť sami. Rovnako tak je možné si vybrať odtieň a zahaliť izbu napríklad do pokojného zeleného alebo romantického červeného svitu. Chytré žiarovky sa môžu napríklad sami od seba postupne zhasínajú pri vašom zaspávaní a pomaly rozsvecujú pri rannom budíčka. Vďaka tomu máte kvalitnejší spánok, pretože svetelná regulácia prebieha o mnoho prirodzenejšie.

odlákanie zlodejov

Vrátiť sa z dovolenky do bytu, ktorý medzitým niekto vykradol, je krajne nepríjemné. Aj na toto našťastie bolo myslené. Svetlá sa po vašom nastavení pred odchodom sama rozsvecujú v nepravidelných intervaloch, aby sa k vám nikto neodvážil.

atmosférické svetlo

Okrem praktických vecí vie múdra svetla aj jednu čisto estetickú záležitosť. Navodiť atmosféru. Vyberiete si z prednastavených scenérií, ktoré dokážu simulovať treba západ slnka. Už nemusíte na romantickú večeru zháňať sviečky, bohato si vystačíte s možnosťou svetiel. Decentné osvetlenie sa potom hodí napríklad k sledovaniu filmu a treba rozprávka o čiapočke Vyprávěná sa scénickým osvetlením zanechá v deťoch naozajstný zážitok.

Koľko to stojí?

Chytré žiarovky môžete vytvárať v poriadku sto korún, väčšie komplety potom stojí niekoľko tisíc. Určite nekupujte produkty od rôznych značiek, nebudú spolu kompatibilné a nešlo by ich ovládať všetky naraz.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil