hore

Dotykové desky

Náhradné dotykové dosky, inak povedané tiež touchscreen, sa dajú vymeniť u chytrých telefónov aj tabletov, kde dotyková doska prestala správne fungovať alebo bola omylom rozbitá. Mobilné zariadenia vďaka tomu budete môcť aj naďalej bez problémov používať. Dotykové dosky sa vyrábajú pre všetky značky ako Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei a ďalšie. Vo väčšine prípadov je zariadenie kompatibilné len s jednou dotykovou doskou. Čo je dôležité vedieť o dotykovej doske?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Prečo meniť dotykovou dosku? Ak sa vám rozbil celý displej, oplatí sa vám najviac zaobstarať náš zvýhodnený set LCD + dotyková doska. Výmena je vďaka tomu rýchlejšie a jednoduchšie. Oplatí sa však aj vymeniť dotykovú dosku, ktorá sa mohla poškodiť pri náraze alebo problémom v telefóne. Problém spoznáte tak, že mobil nereaguje na všetky vaše kliknutie a je potrebné na dané miesto stláčať opakovaně.Výměna sa oplatí hlavne u drahších telefónov, ktoré ešte chcete ďalej používať. Cena dotykovej plochy sa pohybuje medzi 400-1 200 Sk, u tabletov je cena spravidla o niekoľko sto korún dražší.Co je dobré vedieť o dotykovej doske? Dotyková plocha musí byť vybraná na konkrétny model telefónu, inak by nesedela veľkostí a funkcií. Ak nemôžete nájsť dotykovú dosku na váš telefón alebo tablet, poraďte sa s našimi fajnšmekry.Dotyková doska sa dá klasicky ovládať prstami ale aj stylus alebo špeciálnymi perami. Meníte Ak dotykovou dosku u tabletov, tak sa určite nad obstaraním stylusu oplatí zapřemýšlet.Vyměnit si sám dotykovú dosku je náročná úloha. Radi vám s tým pomôžeme na našich predajniach.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil