hore

Férový Black Friday!

U nás na Black Friday nenarazíte na fiktívne zľavy, tak ako je to v Čechách zvykom. Akčnú ponuku na čierny piatok nastavujeme férovo, bez umelo navyšovaných cien! Na tento fenomenálny deň si pre Vás pripravujeme každým rokom stovky zľavnených položiek od mobilných telefónov , chytrých hodiniek, gamepad , ale aj puzdier a krytov na mobil o ktorej môžete spestriť svoju módnu kolekciu, alebo tvrdené sklá, nabíjačky na mobil, držiaky do auta a mnoho ďalšieho ...
Ale vrátime sa späť na začiatok ako vlastne Black Friday vznikol dňa 27.listopadu? Tento deň sa zrodil s najväčšou pravdepodobnosťou z nepriaznivých udalostí v automobilovej doprave. V USA v rokoch 1961 vo Filadelfii praskala cesty vo švíkoch a to konkrétne deň po tom, čo sa slávil tradičný sviatok Vďakyvzdania.

Až po dvadsiatich rokoch sa tento termín posunul ďalej v tom slova zmysle, kedy sa obchodníci dostávali z "červených čísiel" na "čierne čísla".
v roku 2005 sa stal z tohto dňa, obrovský marketingový nástroj pre obchodníkov, ktorí lákali zákazníkov na veľké zľavy. V predvianočnom období to bola trefa do čierneho az tohto dňa sa stal celosvetový fenomén v podobe marketingového ťaháku na lákavé zľavy a výpredaje.
Tento deň je v skutočnosti čiernym a to predovšetkým z negatívneho ekologického dopadu pre našu planétu. Sú firmy, ktoré sa dištancujú napríklad z dôvodu posilnenia nezávislých výrobcov, ale stále viac firiem výťažok z akcie venuje ekologickým organizáciám, iné zase zisky venujú na výsadbu stromov, alebo na čistenie pláží od všade prítomných plastov. Tento trend je na vzostupe a priaznivci tejto myšlienky sa snaží správať udržateľne voči prírode, ktoré si stále tak málo vážime. My sme ešte príliš malé figúrky na tomto veľkom trhovom poli a ideme zatiaľ bohužiaľ s davom. Náš cieľ je správať sa udržateľne, tak nám držte palce nech tohto cieľa spoločne budúci rok dosiahneme!

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil