hore

Flex kabely pre Apple iPhone 6

.Flex káble sú súčasťou hardvéru v telefóne, ktorý má na starosť jeho dobíjanie, prenos dát a ďalšie špeciálne funkcie. S nimi je tak možné otvárať telefón pomocou odtlačku prsta alebo ovládať hlasitosť pomocou bočných tlačidiel. Flex káble tiež umožňujú mobilom fotiť. Pri poškodení flex kábla by mobil nefungoval správne, najlacnejším riešením je teda výmena. Flex kábel je potrebné kúpiť na konkrétny model telefónu. Čo všetko by ste mali pri výbere flex kábla vedieť?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

K čomu všetkému slúži flex káble? Flex káblov nájdeme celú radu, každý z nich má trochu inú funkciu. K čomu všetkému môže flex kábel slúžiť? Flex kábel pre dobíjanie - ak máte problém s pomalým dobíjaním telefónu, mohol by byť problém vo flex kábla. Skúste ho vymeniť a dobíjanie by malo fungovať ako predtým. Prenos dát - aby ste mohli v telefóne používať mobilné dáta alebo chytať Wi-Fi, potrebujete dátový flex kábel. Odtlačky prstov - odomykanie pomocou odtlačku prsta je dnes veľmi populárne. Odomykanie je veľmi rýchle a pritom veľmi bezpečné. Ak vám prestane fungovať, vymeňte flex kábel so snímačom odtlačkov prstov. Bočné tlačidlá - aj dotykový telefón má niekoľko posledných tlačidiel. Väčšinou na úpravu hlasitosti a vypínanie. A o prenos vzruchov medzi tlačidlami a hardvérom sa stará práve flex kábel. Fotoaparát - problémy s fotoaparátom vznikajú v prípade poškodenia objektívu alebo z neho vedúceho flex kábla. V takomto prípade teda oboje radšej vymeňte. Ako vybrať flex kábel? Flex kábel funguje len na určitý typ telefónu, preto vždy vyberajte obozretne. Tento náhradný diel nájdete na telefóny iPhone, Huawei a mnohé ďalšie slávne značky. Ak by ste nemohli nájsť flex kábel pre váš model telefónu, nechajte si poradiť od našich fajnšmekrov. Tí vám poradí aj s následnou výmenou a znovu spustením mobilu. Cena flex káblov začína už pod 100 Sk, tie najdrahšie a najdôležitejšie potom stojí okolo 800 Sk. Je to však stále o dosť lacnejšie ako si kupovať nový telefón. Výmenu flex kábla vám vykonajú na našich predajniach. Sami sa do nej môžete pustiť len ak ste veľmi zruční v práci s elektronikou.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil