hore

Gamepady

Gamepady herné ovládače, ktoré sa používajú na ovládanie konzol alebo aj počítačov a telefónov. Herné ovládače sa vyberajú podľa ergonomického tvaru, jednoduchosti ovládania či špeciálnych funkcií. Ako už názov napovedá, gamepady sú ideálnym doplnkom pre náruživých hráčov. Úplnou nutnosťou gamepady pre konzoly, bez ktorých by sa ani hry nedali ovládať. Existujú však aj gamepady pre PC a dokonca aj pre telefón pre čo najlepší pôžitok z hry. Podľa čoho vybrať ten najlepší gamepad?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Na čo sa má gamepad pripojiť? Určenie herných ovládačov sa líši podľa toho, aké zariadenia majú ovládať. Gamepady pre konzoly - sú v podstate nutnosťou, bez nich by sa konzola nedali ovládať. Každá značka si vyrába vlastné, herný ovládač tak môžete zaobstarať k PlayStation, Xbox alebo Nintendo Switch. Líšia sa predovšetkým konkrétnymi funkciami, ktoré dané konzoly ponúkajú. Gamepady pre PC - aj na počítač nájdeme rad hier, ktoré sú lepšie na ovládanie gamepadom. Aj tieto herné ovládače môžu byť bezdrôtové a majú rad funkcií ako vetráky proti poteniu rúk. Gamepady pre mobily - sú najviac univerzálne a dajú sa prepojiť aj s počítačom alebo konzolou. Ich výhoda však tkvie v tom, že na sebe majú špeciálny držiak, kam sa dá umiestniť mobilný telefón. Pri prepojení cez Bluethooth už potom danú hru ovládate pomocou joystickov. Drôtový vs. bezdrôtový gamepad Drôtový gamepad - kábel obmedzuje vzdialenosť, s ktorou sa dá od daného zariadenia ísť, väčšinou meria 1,5-2 metre. Ich výhodou je to, že sú neustále nabité a majú kratšiu reakčnú dobu. Bezdrôtový gamepad - s týmto herným ovládačom možno ovládať hru až na 10-15 metrov. Nikde navyše neprekáža žiadny kábel. Bezdrôtový ovládač sa musí pravidelne dobíjať cez USB kábel, ktorý je vždy už súčasťou balenia. Podľa čoho ešte vyberať? Ergonómia - gamepady sú robené tak, aby sa dali čo najlepšie držať. Niekomu viac vyhovujú vrúbkami po stranách pre pevnejšie úchyt, niekto zase preferuje hladká držadlá. Užitočnou funkciou sú vetráky, ktoré minimalizujú potenie rúk. Podsvietenie - ak hráte často večer, hodí sa podsvietenie všetkých tlačidiel. Pri správne zvolených farbách ide navyše o dobrý dizajnový prvok ovládača.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil