hore

Joysticky

Patrí medzi základné vybavenie každého herného nadšenca. Posunú totiž zážitok z hry na vyššiu úroveň. Ide o druh herného ovládača. Svojim tvarom pripomína knipol lietadla, alebo je dokonca jeho vernou replikou. Neznamená to, že ho možno použiť iba na letecké simulátory. Využijete ho aj v iných hrách. Existujú napríklad aj špeciálne joysticky určené pre farmárske simulátory.
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Jak vybrat ten správný joystick?

Než se pustíte do nákupu, zjistěte si, zda vybraný joystick je kompatibilním s vaším PC či konzolí, ale i s konkrétní hrou.
A na co se ještě zaměřit? Pak už záleží na tom, jaké nároky na joystick máte. Pamatujte na to, že čím víc os má, tím větší rozsah ovládání získáte. To samozřejmě platí i o množství tlačítek.
Joysticky jsou ergonomické a pohodlné i při delším hraní.  

Hrajte jako fajnšmekři

K joysticku si můžete pořídit i další ovladače, nebo si je koupit už rovnou v sadě: plynové pedály ovládané rukou, nebo nohama.
Zážitek ze vzdušných soubojů tak bude zcela reálný. Ať už se odehrávají v reálné minulosti, nebo se proháníte dalekými galaxiemi.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil