hore

Kam som len dal tie kľúče? Pomôže vám lokalizačné čip!

Stáva sa vám často, že niekde zabudnete kľúče? Ušetrite si dlhé spomínanie, kedy ste ich mali naposledy v ruke a kúpte si lokalizačné čip! Ako to presne funguje?

Prečo zabúdame?

Prečo vlastne niekde zabudneme kľúče, keď ide o tak dôležitú vec? Je to preto, že branie si kľúčov je veľmi automatická vec ako zamykanie dverí alebo rozsvietenie svetiel v aute. Mozog sa sústredí na dôležitejšie úlohy a tieto automatizmu zatláča do pozadia. Pokiaľ práve riešite niečo náročného, budete náchylnejší k zabúdania. Takže nebojte sa, nedostali ste sklerózu, skôr len máte veľa práce a mozog rieši dôležitejšie veci.

Kde to je?

Kto chce mať svoje kľúče naozaj v bezpečí, stačí mu na ich zväzok pridať lokalizačné čip. Ten si následne prepojíte s vašim mobilným telefónom s Android alebo iOS. A keď lokátor s kľúčmi niekde zabudnete, pomocou Bluetooth či GPS dokáže mobil veľmi presne určiť ich polohu.

Tú uvidíte v aplikácii na mape, nebude tak problém si pre zabudnutú vec dôjsť. Chytrý hľadač vecí vám je schopný ukázať miesto väčšinou s presnosťou na jeden meter. Keby už náhodou nebol predmet v dosahu Bluetooth, dá sa nájsť aj vďaka fikan zabudovanému GPS.

Ako predísť zabúdania

U rady lokalizačných čipov je navyše možné nastaviť špeciálny alarm. Keď sa napríklad od svojho zväzku kľúčov s mobilom vzdialite viac ako na desať metrov, začnú hlasno pípať. V byte sa to veľmi nehodí, ale ak sa pohybujete niekde vonku, ušetrí vám to rad nepríjemností. A kto zabúda naozaj veľa, môže si lokalizačné čipy zaobstarať aj na viacerých rôznych vecí, všetky sa potom dajú prehľadne spravovať v jednej funkčnej aplikácii.

Koľko vydrží lokalizátor?

Zariadenie je prispôsobené tomu, aby bolo čo najúspornejšie. Preto vydrží niekoľko mesiacov, batérie väčšinou dokáže vydržať celý rok. Často je možné si aj vybrať z niekoľkých farieb podľa toho, aká vám najviac ladí so zväzkom kľúčov.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil