hore

Kedy sa oslavuje Svetový deň hier?

Kto sa hrá - však už to príslovie poznáte ... A o menej zlobení sa rozhodla zasadiť organizácie International Toy Library Association. Tá na 28. 5. vyhlásila Svetový deň hier. Prvýkrát sa konal už pred 21 rokmi, teda v roku 1999.

Počas neho by mali deti, ale koniec koncov nielen ony, mať možnosť si celý deň jednoducho iba hrať. Či už holdujú autíčkam, bábikám, doskovým alebo počítačovým hrám, majú sa tejto milej činnosti venovať.

Svetový deň hier sa však vzťahuje aj na staršie. Ako dlho už ste sa nestretli s priateľmi a niečo si spoločne zahrali? Ak márne lovíte v pamäti, máte ideálnu príležitosť to urobiť. Alebo si zahrať na svoje obľúbené konzolu a zabudnúť na chvíľu na okolitý svet.

Aj my sme sa rozhodli s vami Svetový deň hier osláviť. Preto sme pre vás pripravili špeciálnu zľavu na gamepady! Poďte s nami oslavovať štýlovo. Kúpte si bezdrôtový gamepad iPega s veľkou 50% zľavou alebo THRUSTMASTER gamepad pre lepší zážitok z hrania.

Niet na čo čakať, akcie už trvá len niekoľko málo dní . Tak ktorý gamepad ste si vybrali?

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil