hore

Elektrické koloběžky

Ak vás nebaví cestovať po meste hromadnou dopravou alebo autom, je pre vás elektrokoloběžka ideálna alternatíva. Bez väčšej námahy vás elektrická kolobežka poháňaná elektromotorom prevezie po meste, bez toho aby ste sa museli tiesniť v autobuse alebo čakať v kolóne. S motorom je možné dosiahnuť aj vysoké rýchlosti. Motor je možné aj vypnúť a užiť si trochu zdravého pohybu. Elektrokoloběžky tiež môžu byť skladacie a ľahšie prenosné alebo pevné a odolnejšie. Podľa čoho elektrické kolobežky vyberať?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

  Od:

  Do:

  Od:

  Do:

  Od:

  Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Pevná, alebo skladacie elektrokoloběžka? Dávate prednosť skladnějšímu prepravnému prostriedku alebo je pre vás dôležitejšie odolnosť? Skladacia elektrická kolobežka je vďaka svojej zložiteľnosti ľahko prenosná a dá sa jednoducho dopraviť. Pevná elektrická kolobežka je oproti skladací odolnejší a o niečo ľahší. Pri zaparkovaní však zaberá viac místa.Důležité parametre elektrokoloběžekHmotnost - tu samozrejme platí, že čím ľahšie, tým lepšie. Príliš odľahčené kolobežky zase môžu byť náchylnejšie k zničeniu. Dojazd - elektromotor samozrejme nevydrží večne. Preto si parameter dojazdu u elektrickej kolobežky dobre prezrite. Väčšinou sa pohybuje okolo 20-30 km, pri kvalitnejších typov dojazd presahuje 50 km.Rychlost - s dojazdom tiež súvisí najvyššia možná rýchlosť. Bežná rýchlosť sa pohybuje okolo 25-35 km / h, "športiaky" medzi elektrokoloběžkami dokážu ísť cez 50 km / h.Design - ak vám záleží aj na vzhľade vášho dopravného prostriedku, vyberte si vašu obľúbenú farbu a štýl dizajnu riadidiel. Na aký terén sa chystáte? Väčšina elektrokoloběžek je prispôsobená pre jazdenie v meste. Nájdeme však aj stroje určené k výletom do přírody.Pokud má vaša elektrická kolobežka plné kolesá, budete cítiť každú nerovnosť. To sa v súčasnosti rieši hlavne odpružením kolies. Tento typ je vhodný na betónové povrchy.Nafukovací kolesá oproti tomu vydrží viac nerovností a menej komfortné povrchy. Je tu však riziko pichnutie pneumatiky a problémy s postupným uchádzaním vzduchu.Doplňky k elektrokoloběžceK elektrickej kolobežke samozrejme existuje celý rad vhodných doplnkov. Pre väčší komfort je tak možné si zaobstarať predný aj zadný blatník alebo silikónový návlek na brzdy. Pre jazdu za šera či v tme sú nutné svetlá vpredu aj vzadu. Vyrába sa tiež špeciálne batoh na riadidlá elektrokoloběžky, v ktorom je možné prevážať menšie náklad.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil