hore

Kryty baterie pre Apple iPhone Xs Max

Kryty batérie pre mobilné telefóny plní hneď dve odlišné funkcie. Prvý z nich je ochranná, aby nedošlo k poškodeniu cenného hardvér vášho telefónu. Dobré kryty batérie zvládajú pády zariadenie z bežnej výšky a dokážu batériu ochrániť. Druhá funkcia je estetická, pretože väčšina ľudí chce, aby ich telefón vyzeral dobre. Kryt batérie je možné zohnať v celej rade farieb a vzorov, aby sa k vášmu zariadenie čo najviac hodil. Vyrába sa vždy pre konkrétny model telefónu. Ako teda správne vybrať kryt na batériu?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako vybrať kryt batérie?
Väčšina najnovších modelov telefónov už nemá odnímateľný kryt na batériu, tá sa v nich nedá vôbec vymeniť. Mnohým z nich však kryt na batériu stále zostal.
Pri akomkoľvek väčšom poškodení je treba kryt hneď vymeniť. Okrem mechanickej ochrany totiž chráni jemnú elektroniku aj pred prachom a ďalšími nečistotami.
Dôležitou súčasťou pri výbere je tiež dizajn. Kryty sa predávajú vo všemožných farbách, väčšinou máte niekoľko rôznych variantov. Je však potrebné dávať pozor, aby vybraná farba aspoň trochu sedela ku zbylému dizajnu telefónu, inak by mohla byť skôr na škodu.
Ďalšou možnosťou je potom vybrať kryt batérie také farby, aká je práve najlacnejšie v prípade, že dizajn telefónu moc neriešite.
Zadný kryt batérie je vždy urobený pre konkrétny typ telefónu, pretože musí sedieť veľkostne a tiež rozmiestnením objektívov na zadnej strane mobilného telefónu.

Ako mobil účinne ochrániť?
Aby ste nemuseli po každom páde vymieňať zadný kryt alebo displej, je lepšie a lacnejšie svoj mobil chrániť. A možností máte celý rad. Môžete používať puzdrá na mobily, prípadne použiť kryt alebo obal. Puzdrá môžu byť silikónová na zadnú stranu alebo flipová, ktorá ochráni celý váš telefón. Na displej potom použite ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil