hore

Nabíjačky

Každé zariadenie obsahujúce akumulátor, či už je to mobilný telefón, tablet, notebook alebo holiaci strojček, potrebuje čas od času nabiť. Bežná tak je USB nabíjačka alebo mobilné nabíjačka. Existuje ich však oveľa viac. Nabíjačka do auta vám pomôže na cestách, kedy si budete dobíjať svoje zariadenie napríklad s navigáciou priamo z autobatérie. Stále viac populárny možnosťou je tiež bezdrôtová nabíjačka, opakom sú sieťové nabíjačky. Aké všetky druhy nabíjačiek existujú a ako vybrať tú správnu vám pomôže nasledujúci text.

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

alebo si vyhľadajte model:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Aké sú typy nabíjačiek?
USB nabíjačka - základný kábel, ktorý nájdeme ako príslušenstvo u väčšiny mobilných telefónov, tabletov a pod. Na jednom konci sa nachádza USB konektor na zapojenie do zdroja elektriny, z druhej strany sa podľa modelu zariadenie nachádza Micro USB, USB-C alebo Lightning.
Mobilná nabíjačka - u väčšiny nových telefónov rozložiteľná na kábel a adaptér. Dnes sa bežne používa konektor microUSB, USB C a Lightning. Špeciálny mobilný nabíjačkou je tzv. Rýchlonabíjačka, ktorá váš telefón nabije v priebehu pár minút, vyžaduje ale zodpovedajúcu technológiu v mobilnom telefóne.
Nabíjačka na tablet - jedná sa o nabíjačky rovnaké ako u mobilných telefónov, líšia sa len výkonom, ktorý býva u nabíjačiek tabletov vyššia. Všeobecne je možné dobíjať tablet nabíjačkou od mobilu, môže to zabrať ale viac času. Naopak pri dobíjaní telefónu nabíjačkou od tabletu je potrebné dať si pozor, aby nebol výkon adaptéra vyšší ako maximálny povolený nabíjací výkon telefónu.
Nabíjačka do auta - nabíjačka do auta využíva iného konektora, ktorý je napájaný zo zapaľovania. Znamená to, že vaše zariadenie môže byť nabíjať kedykoľvek pri jazde, preto sa nabíjačka do auta hodí na cesty.
Bezdrôtová nabíjačka - patrí medzi najnovšie trend elektroniky. Telefón sa pokladá na špeciálnu doštičku, ktorá funguje ako nabíjačka. Ide tak o šikovné nabíjanie bez zbytočných káblov.
Nabíjací adaptér - šikovná pomôcka pre nabíjanie rôznych spotrebičov. Univerzálna nabíjačka obsahuje mnoho konektorov a vy tak môžete zapojiť viac prístrojov naraz.
Autonabíjačka - záchranná nabíjačka pre vodiča. Motor v aute sa môže vybiť napríklad, ak máte dlho pustené rádio, keď automobil stojí alebo i napríklad kvôli nízkym teplotám v zime.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil