hore

Ochranné fólie

Ochranné fólie bráni poškriabaniu či inému poškodeniu displeja telefónu. Ak sú správne aplikované, pri ovládaní nespoznáte rozdiel a váš displej bude oveľa lepšie chránený. Ochranná fólia by mala byť vybraná podľa typu telefónu, hrúbky a svojou tvrdosti, ktorá by mala odolať bežným škrabancom. Fólie na ochranu telefónu tiež musí sedieť rozmerom na displej, vyberajte podľa počtu palcov uhlopriečky displeja. Aké ďalšie parametre je dôležité zohľadniť pri výbere ochrannej fólie?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

alebo si vyhľadajte model:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako vybrať správnu ochrannú fóliu?
Ochranné fólie majú niekoľko základných parametrov, podľa ktorých spoznáte ich vhodnosť pre váš mobilný telefón.
Rozmer - fólia samozrejme musí sedieť na displej vášho mobilu. Ochranné fólie sa vyrábajú na väčšinu značiek telefónov, existujú však aj univerzálne, ktoré vyberáte podľa počtu palcov v uhlopriečke.
Tvrdosť - bežná tvrdosť ochrannej fólie sa pohybuje medzi 2-3 H, čo väčšinou nie je výrobcovia konkrétne udáva. Odolá teda bežným škrabancom a opotrebenie, neochráni však displej pred poškrabaním kovovými a ďalšími tvrdými predmetmi.
Hrúbka - ochranné fólie je približne 0,3 mm, väčšinou to u parametrov presne nenájdete. Tento parameter je dôležitý kvôli tomu, aby čo najviac zostala zachovaná citlivosť displeja a kvalita ovládania.
Aplikácia - u ochrannej fólie je veľmi dôležitá správna aplikácia na displej. Pri zlom nanesení sa pod ňou totiž môžu vytvoriť vzduchové bublinky. Aplikáciu ochrannej fólie vám radi vykoná personál na akékoľvek predajni F-mobil.


Výhody ochrannej fólie
Oproti tvrdenému sklu má ochranná fólia niekoľko výhod. Je viac univerzálna, nie je ju potrebné kupovať na určitý model telefónu. Tiež sa ľahko otiera a jej údržba je veľmi prostá. Ochranné fólie navyše majú spolu s tvrdenými sklami doživotnú záruku. Ďalšou možnosťou, ako ochrániť svoj displej, je zaobstarať si tvrdené sklo.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

15

Skúsení špecialisti
máme viac ako 15 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil