hore

Amazfit GTR 4 šedá

Amazfit GTR 4 šedá

Najnižšia 30 dní: 245.39 € 267.2 € 223 € bez DPH

Mrzí nás to, ale tovar je vypredané.

Dajte mi vedieť, až bude tovar dispozícii

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Popis produktu

150+ športových režimov a rozpoznávanie silového cvičenia | Dvojpásmové polohovanie a import trasy | Ultra dlhá 14-denná výdrž batérie | Jednoduchá správa zdravia 24/7 | Bluetooth telefónne hovory a úložisko hudby

Amazfit GTR 4

150+ športových režimov

Pusťte sa do práce s obrovským výberom z viac ako 150 športových režimov, vrátane silového tréningu, golfového švihu a mnohých ďalších. A keď príde čas na tú zaslúženú dovolenku na pláži, hodinky je možné použiť na sledovanie vašich údajov o plávaní a vydržať ekvivalent tlaku vody až 50 metrov

Živé vysielanie športových dát

Získajte živé vysielanie oznámenia prostredníctvom reproduktora hodiniek alebo vašich slúchadiel Bluetooth pre športové dáta, ako je srdcová frekvencia a pripomenutie hydratácia, prejdená vzdialenosť a ďalšie.


Ukladanie a prehrávanie hudby

Ak chcete zvýšiť motiváciu na cvičenie, iba vaša obľúbená pieseň môže poskytnúť, uložte si hudbu do hodiniek pre priame prehrávanie – alebo dokonca bez námahy ovládať hudbu z telefónu cez Bluetooth.


Posilňovacie cvičenia

Amazfit GTR 4 dokáže automaticky rozpoznať pohyby a počítať opakovanie desiatok silových cvičení, z ktorých mnohé majú nastaviteľné variácie v aplikácii Zepp a tiež sledujú dobu odpočinku medzi sériami. Po tréningu vám aplikácia Zepp ukáže svalovú skupinu, ktorú ste cvičili, a ako dlho ste ju cvičili, aby bol váš tréning efektívny.


Importujte súbory trasy a nasledujte svoju vlastnú cestu

Importujte súbor trasy do hodiniek z aplikácie Zepp a prechádzajte sa po ňom v reálnom čase.


Pri sledovaní svojej vlastnej jedinečnej cesty sledujte svoj pohyb v reálnom čase priamo na displeji.


Pozrite sa na najkratšiu priamku späť do východzieho bodu vašej cesty, keď sa ponáhľate.


Skontrolujte svoj výkon pomocou PeakBeats

Keď skončíte s cvičením, algoritmus stavu cvičenia PeakBeats™ vám ukáže dáta vrátane maximálneho príjmu kyslíka, plná doba zotavenia, tréningová záťaž a tréningový efekt, ktoré vám pomôžu porozumieť faktorom, ktoré môžu ovplyvniť vašu regeneráciu, pokrok a cvičebnú kapacitu.


Rafinované kovové telo

Jednodielny stredný rám z hliníkovej zliatiny.


Veľký 1,43" HD AMOLED displej

Amazfit GTR 4 sú prvé inteligentné hodinky v obore s antireflexnou technológiou na sklenenom kryte rámu a AMOLED displej má povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov, aby vaše hodinky vyzerali nedotknuto. Premeňte svoje hodinky na svoj osobný panel zdravia a kondície a zobrazte si dáta, ktoré sú pre vás životne dôležité, v rozlíšení HD.


Neobmedzený štýl, ktorý ste jedinečne vy

Viac ako 200 ciferníkov so zodpovedajúcimi vždy zapnutými displejmi


Predefinujte cieľovú čiaru

Batéria Amazfit GTR 4 je pripravená na akciu, má menovitú hodnotu 475 mAh a nový režim úspory batérie hodiniek dokonca umožňuje nepretržité používanie funkcií, ako sú športové režimy, meranie zdravotných metrík a ďalšie, to všetko pri úspore energie.


Jednoduchá správa zdravia 24/7

Užite si vysoko presné 24-hodinové monitorovanie srdcovej frekvencie, saturácia krvi kyslíkom a úrovne stresu. Hodinky tiež dokážu detekovať vašu frekvenciu dýchania a sú schopné rýchlo zmerať tieto štyri dôležité zdravotné stavy metriky jedným ľahkým kliknutím.


Kvalitný spánok

Prepnite svoj Amazfit GTR 4 do nového režimu spánku, keď idete spať, a užite si pokojnú noc vďaka zníženému jasu displeja a dočasne deaktivovaným upozornením. Tento režim je možné nastaviť tak, aby sa inteligentne aktivoval na základe vášho plánu spánku alebo stavu spánku.


Ešte bohatší ekosystém mini aplikácií

Spolu s aplikáciami tretích strán GoPro a Home Connect pridal Amazfit GTR 4 ešte širší výber mini aplikácií dostupných na stiahnutie z aplikácie Zepp.

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Obsah balenia

 • hodinky
 • USB dobíjecí kabel
 • manuál

Diskusia k produktu (0)

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

Položiť dotaz

Hodnotenie (0)

Zatiaľ nehodnotené

  Hodnotiť môžu len zákazníci, ktorí tovar zakúpili. Ak ste tovar zakúpili a chcete ho hodnotiť, prihláste sa do svojho účtu a v detaile účtu nájdete tovar dostupné pre hodnotenie. Prihlásiť sa

  Parametre

  UrčeniaPánské

  Na otázky odpovedá náš tím fajnšmekrov

  16

  Skúsení špecialisti
  máme viac ako 16 rokov skúseností

  Autorizovaný predajca
  predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

  Fakt rýchle dodanie
  tovar skladom posielame do 24 hodín

  7

  F-Mobil predajní
  príďte sa poradiť

  Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil