hore

Chytré hodinky

Dávno sú preč doby, kedy sa hodinky používali len na ukazovanie času. Chytré hodinky dnes fungujú ako minimaturní smartphone, s ktorým si ich možno cez Bluethooth prepojiť. So smartwatch môžete vybavovať hovory, sledovať notifikácia, merať svoje telesné funkcie alebo počúvať hudbu. Chytré hodinky vyrába rad známych značiek z mobilného priemyslu ako Apple alebo Samsung a tiež značky viac zamerané na hodinky ako Garmin alebo Fitbit. Podľa čoho si vyberiete tie najlepšie chytré hodinky?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Operačný systém pre chytré hodinkySmartwatch samozrejme musí mať operačný systém, ideálny kompatibilné s vaším mobilom. Len tak môžu chytré hodinky s telefónom fungovať úplne podľa vašich představ.Android - najrozšírenejší operačný systém pre telefóny aj tablety je ideálny či už vlastníte značky Huawei, Garmin alebo Samsung wearables.iOS - pre fanúšikov iPhonov sú Apple watch jasná volba.Windows Phone - pokiaľ ste prepadli ľahko nezvyklým telefónom s operačným systémom Windows, kúpte si aj rovnaké chytré hodinky.V čom sú smartwatch skvelý doplnok? na čo si vlastne kupovať chytré hodinky, keď toho váš smartphone dokáže stále o dosť viac? Dôvodov je celá řada.Sledování tela - s chytrými hodinkami na ruke budete mať prehľad o dĺžke vášho spánku, počtu krokov alebo prípadne i tepu.Delší výdrž batérie - oproti šikovnému telefónu vám vydrží oveľa dlhšie nabité.Stále po ruke - prichádzajúci hovor alebo správu môžete prepočuť, s hodinkami na ruke všetko vybavíte pohotovo. Módny doplnok - zvlášť u mužov sú hodinky jeden zo základných módnych doplnkov. Chytré hodinky ukazujú, že idete s dobou a máte svoj styl.Co všetko vie chytré hodinky? Rad funkcií chytrých hodiniek už bola spomenutá, poďme si ich teda ešte raz shrnout.Telefonáty môžete vybavovať cez chytré hodinky a stále budete mať voľné ruce.Upozornění na správy či z rôznych aplikácií vám budú chodiť aj na chytré hodinky, kde je okamžite uvidíte.Navigace sa hodí napríklad pri behu, aby ste sa nestratili, a zároveň nemuseli stále držať telefon.Měření telesných funkcií je obľúbené hlavne u športovcov, ktorí vďaka nemu lepšie zhodnotí svoj výkon. Hudba sa dá teraz ovládať aj cez chytré hodinky, nastavte si svoj playlist podľa aktuálnej nálady.Populární značkySmartwatches vyrába celý rad zavedených firiem. Či už hľadáte skôr športový chytré hodinky alebo štýlové chytré hodinky, zo širokej ponuky si iste vyberete.Mezi najpopulárnejšie značky určite patrí Samsung wearables, Apple Watch, chytré hodinky Fitbit, MyKronoz alebo Huawei Watch.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil