hore

Garmin Forerunner 35 Optic Black

Garmin Forerunner 35 Optic Black

151.9 € 121.56 € 101 € bez DPH


Tento tovar už nemáme v nabíce. Vybrali sme pre vás podobné produkty skladom .

Dajte mi vedieť, až bude tovar dispozícii

12

Skúsení špecialisti
máme viac ako 12 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

11

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Príslušenstvo k Garmin Forerunner 35 Optic Black (1)

Chytré hodinky (1)

Popis produktu

Garmin Forerunner 35 je nový model bežeckých GPS hodiniek s optickým meraním tepu priamo na zápästie ruky. Tieto chytré hodinky patrí do novej generácie GPS hodiniek, ktoré majú minimálne rozmery, nízku hmotnosť a mäkký, prispôsobivý remienok. Oproti väčším GPS sporttesterům sú preto vhodné aj pre ženy alebo športovcov s menším zápästím. Fitness smart hodinky ponúka veľmi slušnú funkčnú výbavu. Nechýba samostatné športové profily pre beh, beh na páse, jazdu na bicykli alebo fitness cvičenie. Hodinky Garmin Forerunner 35 majú k dispozícii vibračné alarmy, funkcia AutoLap, AutoStop, automatické odosielanie tréningov do tréningového denníka prostredníctvom mobilného telefónu alebo napríklad chytré funkcie v prípade prepojenia so smartphonom.

Chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic Black

Štýlové GPS hodinky s optickým meraním tepu


Forerunner 35 má k dispozícii vstavaný krokomer, ktorý patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chcete hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spining, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď je neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše.

vlastnosti

 • Citlivý prijímač satelitného systému GPS
 • Vstavaný optický snímač srdcového tepu
 • Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom a automatická synchronizácia s Garmin Connect
 • Smart notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking
 • Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty) + upozorňovanie na neaktivitu
 • Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
 • Vibračná signalizácia a alarmy
 • Samostatné profily aktivít (beh, beh vnútri, bicykel, chôdza, kardio)
 • Možnosť spárovanie s externými snímačmi pomocou ANT +
 • Výdrž batérie až 13h resp. až 9 dní * Vodeodolné prevedenie (5 ATM)
 • Veľmi nízka hmotnosť: len 37g
 • 4 farebné vyhotovenia
 • Farba: Black / Čierna


Inteligentné fitness hodinky Garmin Forerunner 35

Smart notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking

Ak sa venujete nielen behu, ale aj cyklistike, prípadne in-line korčuľovanie alebo lyžovanie, bude sa vám u hodiniek hodiť možnosť využitia viacerých športových profilov. V každom z profilov si hodinky pamätajú samostatné nastavenie - pri behu môžete sledovať tempo (min / km), pri jazde na bicykli rýchlosť (km / h) ... V každom z profilov je možné užívateľsky na displeji nastaviť kombináciu veličín, ktoré chcete pri danej aktivite sledovať (napr. tempo / čas / vzdialenosť). V prípade podobného nastavenia profilov nie je nutné v okamihu zmeny typu športu hodinky zložito přenastavovat, stačí jednoducho vybrať iný športový profil.


Smart hodinky Garmin Forerunner 35 Optic GPS záznam aktivity k dispozícii plne v českom jazyku

Samostatnou a často opomínanou funkcií hodiniek je tréningový denník Garmin Connect. Hoci sa často v popise Garmin športtesterov neopisuje, tvoria veľkú časť hodnoty športových GPS hodiniek Garmin. Garmin Connect je on-line tréningový denník, ktorý ochraňuje, vyhodnocuje a prípadne zdieľa záznamy zo športových aktivít. Garmin Connect je buď prístupný z počítača (PC, iOS) na webovej stránke https://connect.garmin.com alebo ako mobilné aplikácie Garmin Connect Mobile pre inteligentné telefóny a tablety (iOS, Android, Windows Mobile). Garmin Connect, ktorý je k dispozícii plne v českom jazyku, vie vyhodnotiť väčšinu outdoorových alebo indoorových športov a nielen zobraziť GPS záznam aktivity nad mapou, ale aj kombinovať záznamy výškového profilu, tempa, tepovej frekvencie, rýchlosti ... a celého radu ďalších veličín. Akékoľvek záznamy môžete poslať priateľom pomocou emailu či jednoduchého odkazu alebo jednoducho zdieľať pomocou sociálnych sietí.

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Obsah balenia

Garmin Forerunner 35 Optic Black

Diskusia k produktu (0)

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

Položiť dotaz

Hodnotenie (0)

Zatiaľ nehodnotené

  Hodnotiť môžu len zákazníci, ktorí tovar zakúpili. Ak ste tovar zakúpili a chcete ho hodnotiť, prihláste sa do svojho účtu a v detaile účtu nájdete tovar dostupné pre hodnotenie. Prihlásiť sa

  Na otázky odpovedá náš tím fajnšmekrov

  12

  Skúsení špecialisti
  máme viac ako 12 rokov skúseností

  Autorizovaný predajca
  predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

  Fakt rýchle dodanie
  tovar skladom posielame do 24 hodín

  11

  F-Mobil predajní
  príďte sa poradiť

  Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil