hore

Smart tracker FIXED Smile PRO, 4-PACK, čierny, biely, modrý, červená

Smart tracker FIXED Smile PRO, 4-PACK, čierny, biely, modrý, červená

70.08 € 58 € bez DPH

Fíííha, novinka je dočasne vypredaná.

Dajte mi vedieť, až bude tovar dispozícii

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Popis produktu

Bluetooth tracker FIXED Smile PRE postráži všetko, na čom vám záleží. Predstavuje vylepšenú verziu obľúbeného trackeru FIXED Smile Motion a ponúka rad nových funkcií a vylepšení. Je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí zažívajú infarktové stavy, kedy nemôžu nájsť kľúče, peňaženku alebo ďalšie dôležité veci. Stačí pripnúť Smile PRE k danému predmetu, spárovať ho s vaším smartfónom a bude strážiť za vás. Pomocou aplikácie FIXED Smart vo vašom telefóne budete mať všetko pod kontrolou. Vaše cennosti budú v bezpečí pred stratou, nechceným zabudnutím aj pred krádežou.

Ako to všetko funguje?

Šikovný tracker Smile PRE stráži vaše veci na princípe Bluetooth prepojenie s chytrým telefónom. Ak je Smile PRO pre v dosahu Bluetooth, odosiela dáta o svojej polohe do aplikácie v pripojenom telefóne a upozorní vás, ak sa od neho vzdialite na väčšiu vzdialenosť. Vďaka modernému Bluetooth 5.0 funguje FIXED Smile PRO až do vzdialenosti niekoľkých desiatok metrov aj v uzavretých priestoroch, a navyše citeľne šetrí batériu lokátora aj samotného telefónu.

Spoľahlivo stráži vaše veci
V aplikácii FIXED Smart si sami nastavíte, akým spôsobom bude Smile PRE strážiť danú vec. Dokáže upozorniť notifikácií alebo alarmom vždy, keď sa vzdialite z dosahu a Smile PRO sa odpojí. Zabráni tak tomu, že zabudnete treba vašu peňaženku doma na stole pri odchode do práce. Pomôže aj pri hľadaní stratenej veci. Pomocou telefónu môžete Smile PRO prezvoniť a uľahčiť si tak napríklad hľadanie kľúčov v byte. Pokiaľ naopak hľadáte váš telefón, Smile Pre vie po stlačení ovládacieho tlačidla pripojený telefón prezvoniť.

zaznamenávanie polohy
Ak je Smile PRO pripojený k telefónu uvidíte vždy jeho aktuálnu polohu na mape v aplikácii FIXED Smart. V telefónoch s operačným systémom iOS spolupracuje aplikácie s Apple Maps, u Android zariadenia potom Google Maps. Pri odpojení trackeru zostane v mape zaznamenaná jeho posledná poloha, ktorá vám napovie, kde zostal.

Ochrana pred krádežou
FIXED Smile PRO je vybavený pohybovým senzorom, ktorý pri aktivácii zaznamená kedykoľvek s ním bude pohnuté. Spustí hlasný alarm a súčasne vás upozorní notifikácií vo vašom telefóne. Citlivosť pohybového senzora si môžete sami upraviť v aplikácii. Senzor vie tiež zaznamenať časový údaj pohybu, aj keď nie je práve pripojený k telefónu. V aplikácii potom spätne zistíte, kedy bolo s trackerom pohnuté.

Slovenská aplikácie
Aplikácia FIXED Smart vám umožní na vašom zariadení pohodlne sledovať a ovládať všetky aktívne trackery Smile. Je kompletne vyvinutá v Českej republike, podporuje telefóny a tablety s operačným systémom iOS aj Android a je prispôsobená aj pre Apple Watch. V jednej aplikácii budete mať prehľadne na očiach všetky vaše chytré trackery Smile. Pri každom trackeru si v aplikácii môžete nastaviť, akým spôsobom vás bude upozorňovať na prípadné odpojenie z dosahu alebo nežiaduce pohyb - či diskrétne notifikácií, alebo naopak hlasným alarmom. Pre zbytočné rušenie doma alebo v kancelárii možno nastaviť bezpečnej zóny, nechcené notifikácia počas spánku zase zabezpečí funkcia nočného režimu. Aplikácia FIXED Smart je neustále vylepšovaná na základe skúseností zákazníkov a vďaka automatickým aktualizáciám sa tak priebežne vylepšujú funkcie vašich Smile trackerov.

Zdieľanie s viacerými ľuďmi
U vašich chytrých trackerov Smile PRO si môžete v aplikácii FIXED Smart nastaviť zdieľanie s viacerými užívateľmi. Jeden Smile tak možno súčasne spárovať s viacerými telefónmi a na každom zariadení potom vidíte jeho polohu. Máte strach, či vaše dieťa dorazil v poriadku do školy? Pokiaľ má so sebou zdieľaný Smile lokátor pripojený k telefónu, vo vašej aplikácii ľahko uvidíte, že dorazil v poriadku na miesto. Rovnako dobre Smile PRE poslúži napríklad pri zdieľaní polohy kľúčov od vozidla alebo iné dôležité veci, používanú viac ľuďmi v domácnosti alebo v práci. Zdieľaný tracker môžete pri hľadaní tiež na diaľku prezvoniť. Zdieľanie Smile PRO funguje bez problémov naprieč operačnými systémami iOS a Android.

Vlastnosti FIXED Smile Pro:
- sleduje a stráži vaše osobné veci pomocou Bluetooth pripojenia
- vhodný pre stráženie kľúčov, peňaženky, batohu, kabelky a čohokoľvek ďalšieho
- pomôže nájsť stratenú vec - pomocou aplikácie FIXED Smart v telefóne prozvoníte váš Smile PRO
- uľahčí hľadanie telefónu - stlačením tlačidla na Smile PRO ho prezvoní
- pohybový senzor chráni proti krádeži - upozorní alarmom či notifikácií na telefóne na nežiaduce pohyb trackeru
- upozornenie pri odpojení Smile PRO od telefónu - už žiadne zabudnuté veci
- vaša strážené predmety sa zobrazujú na mape v aplikácii FIXED Smart (spolupracuje s Apple Maps u OS a Google Maps u Android)
- odpojený lokátor ukáže na mape poslednú známu polohu a vie zaznamenávať časy pohybu v offline móde
- zdieľanie s ostatnými používateľmi - v aplikácii vidíte polohu všetkých zdieľaných Smile PRE napríklad v rodine, firme alebo s priateľmi
- dostatočne hlasné zvonenie s nastaviteľnou melódiou a blikajúce dióda pre ľahké nájdenie trackeru
- funkcia bezpečné zóny - v nastavených zónach (napr. Doma alebo v kancelárii) nebude Smile PRE rušiť
- vďaka nastaviteľnému nočnému režimu ochráni aplikácie pred nečakanými alarmy počas spánku
- diskrétne veľkosť a precízne spracovanie
- vymeniteľná batéria, ktorá vydrží približne rok plnej prevádzky

Aplikácia FIXED Smart:
- aplikácia pre iOS a Android vyvinutá v Česku
- kompletne v češtine aj slovenčine
- všetky vaše trackery Smile uvidíte prehľadne na jenom mieste
- ľahké prispôsobenie všetkých funkcií pripojeného trackeru - notifikácií, citlivosti pohybového senzora, druhu zvonenie a ďalšieho
- vizuálne radar pre dohľadanie pripojeného Smile PRO až na vzdialenosť 1m
- aplikácia je upravená aj pre používanie na Apple Watch a ide ovládať hlasom pomocou SIRI
- OTA aktualizácia firmvéru - automatické aktualizácie kontinuálne vylepšujú funkcie FIXED Smile PRO
- zákaznícka podpora v SR
- kompatibilný s iOS 12.0 a vyššie a Android 7.0 a vyšší

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Obsah balenia

Smart tracker FIXED Smile PRO, 4-PACK, černý, bílý, modrý, červená

Diskusia k produktu (0)

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

Položiť dotaz

Hodnotenie (0)

Zatiaľ nehodnotené

  Hodnotiť môžu len zákazníci, ktorí tovar zakúpili. Ak ste tovar zakúpili a chcete ho hodnotiť, prihláste sa do svojho účtu a v detaile účtu nájdete tovar dostupné pre hodnotenie. Prihlásiť sa

  Na otázky odpovedá náš tím fajnšmekrov

  14

  Skúsení špecialisti
  máme viac ako 14 rokov skúseností

  Autorizovaný predajca
  predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

  Fakt rýchle dodanie
  tovar skladom posielame do 24 hodín

  10

  F-Mobil predajní
  príďte sa poradiť

  Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil