hore

SmartHome

Zariadiť si SmartHome je možné vďaka celej rade zariadenia, ako sú chytré žiarovky, termostaty, bezpečnostné kamery alebo chytré zásuvky a spínače. So SmartHome budete môcť ovládať svoj dom v podstate na diaľku, väčšina zariadení už dnes umožňuje všetko riešiť cez aplikáciu v mobile alebo multimediálne centrá. Na diaľku tak môžete zakúriť než prídete domov, zhasnúť zabudnuté rozsvietené svetlo alebo odháňať zlodeja pomocou nepravidelného rozsvecovanie. Podľa čoho vybrať vhodné doplnky do vášho SmartHome?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Čo všetko je súčasťou SmartHome? Robotické vysávače - automaticky vysávajú v čas, kedy ich nastavíte. Pri ich výbere je dôležité sa zamerať na kvalitu kief, navigáciu, sací výkon, filtre, veľkosť zásobníku a výdrž batérie. Dôležité sú aj funkcie ako senzor proti pádu zo schodov alebo vymotanie čistiacich kief z káblov. Riadiace jednotky - pomáhajú ovládať celý SmartHome. Vďaka nim budete môcť zapínať a nastavovať niekoľko na sebe nezávislých okruhov. Sady - ponúkajú niekoľko produktov ako riadiaca jednotka alebo termostat dohromady. Výhodou je nižšia obstarávacia cena ako keď kupujete produkty jednotlivo. Zabezpečenie - zahŕňa napríklad kameru s rozpoznávaním ľudí alebo detektor dymu. Chytré zabezpečenie vás skrátka ochráni pred vykradnutím alebo požiarom. Chytré zásuvky - je možné ovládať, kedy sa zopnú a ušetriť tým energiu. Chytré zásuvky je možné ovládať aj na diaľku cez telefón. Chytré osvetlenie - sa ovláda na diaľku, je u neho možné cez mobil meniť intenzitu a farbu. Tiež je možné nastaviť rozsvecovanie v určený čas, aby váš byt či dom nikdy nevyzeral prázdny a nelákal zlodeja. Termostaty - umožňujú vykúriť miestnosti už pred vaším príchodom na optimálnu teplotu. Tiež pomáhajú šetriť energiu, termostaty sa samy regulujú, aby optimalizovali spotrebu energie. Meteostanice - ukazujú predpoveď počasia na niekoľko dní dopredu. Okrem teploty vie merať napríklad aj znečistenie vzduchu alebo vonkajšie hluk. Kamery - slúži ako ochrana proti zlodejom. Vie rozpoznávať pohyb, ľudí aj zvieratá, niektoré majú aj nočné videnie. Hľadača kľúčov - každý občas stratí kľúče. S hľadačom kľúčov je vďaka určenie lokácie a vydanému zvuku ľahko nájdete. Do SmartHome patrí samozrejme celá rada ďalších vecí. Radí sa medzi ne napríklad bezdotykové odpadkové koše, elektrické zubné kefky alebo chytré spotrebiča.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil