hore

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black

526.27 € 462.22 € 385 € bez DPH


Tento tovar už nemáme v nabíce. Vybrali sme pre vás podobné produkty skladom .

Dajte mi vedieť, až bude tovar dispozícii

12

Skúsení špecialisti
máme viac ako 12 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Popis produktu

Nové Suunto Spartan Sport Wrist HR s optickým snímačom tepovej frekvencie v troch farebných prevedeniach. Hodinky nadväzujú na modelový rad Spartan a vďaka aktualizácii softvéru sú pridané nové funkcie - intervalový tréning a navigácia so zobrazením výškového profilu trasy. Tento nový model z kolekcie Suunto Spartan sa môže chváliť štýlovým dizajnom a vstavaným snímačom srdcového tepu od americkej spoločnosti Valencell - lídra a inovátora v biometrických technológiách.

Suunto Spartan Sport Wrist HR

S prístrojmi Spartan Sport Wrist HR poskytne Suunto tiež aktualizáciu softvéru všetkých Spartan prístrojov, ktoré budú obohatené o funkcie intervalový tréning a navigáciu so zobrazením výškového profilu trasy.

Pohodlné meranie tepovej frekvencie vďaka vstavanému optickému snímaču

Tieto hodinky zaručia meranie tepovej frekvencie ako pri športových aktivitách, tak aj pri bežnom nosení. Spartan Sport monitorujú nielen tepovú frekvenciu a to 24/7 (vrátane pokojovej tepovej frekvencie), ale počítajú kroky aj spálené kalórie a tým lepšie informujú o následnej regenerácii športovcov. Okrem toho poskytujú detailné grafy a analyzujú informácie o Vašom výkone.

Suunto spartan šport wrist hr

Spartan Sport Wrist HR využívajú patentovanej biometrické technológie merania PerformTek od spoločnosti Valencell. Na základe interného testovania spoločnosti Valencell, patrí Spartan Sport Wrist k špičke na trhu v meraní presnosti tepovej frekvencie optickou technológiou.

U športov ako je plávanie alebo outdoorové športy, kde je potreba nosiť hodinky cez odev, je možné hodinky spárovať cez Bluetooth s hrudným pásom HR, napr. Suunto Smart Sensor pre sledovanie srdcovej frekvencie.

Hlavné funkcie a vlastnosti

 • Spartan Sport Wrist HR sú vyrobené vo Fínsku, majú robustné puzdro, minerálne sklíčko a oceľovou lunetu.
 • Výdrž batérie až 12 hodín (pri 1s zázname s dobrou presnosťou GPS)
 • Farebným dotykovým displejom so širokým pozorovacím uhlom a viditeľnosťou s vysokým kontrastom v priamom slnečnom svetle
 • Podporou 80-tich druhov športov s možnosťou prispôsobenia zobrazenia športových módov
 • Tiež sa môžu pochváliť funkciami GPS / GLONASS, FusedSpeed ​​™ s vstavaným akcelerometrom
 • Zaručí Vám presné sledovanie tréningov, pokrok vo Vašich výkonoch, ako v hodinkách, tak aj v službe Suunto Movescount
 • Farba: Black / Čierna


Suunto Spartan Sport Wrist HR

Podpora viac ako 80 druhov športu

Hodinky s 80-tich predinštalovanými športovými režimy podporujú takmer akýkoľvek druh športovej činnosti ihneď po vybalení z krabice. Poskytujú tak širokú škálu informácií o Vašich aktivitách ako beh, jazda na bicykli, plávanie, triatlon, rôzne adrenalínové športy, pešia turistika alebo lyžiarske túry.

Pre väčšinu populárnych športov ako je beh a jazda na bicykli, sú k dispozícii vyhradenej špeciálny športový režim pre intervalový beh, prekážkový beh alebo beh na bežeckom páse s okamžitým meranie srdcovej frekvencie.

plánovanie tréningu

"Suunto Movescount" umožní sledovať Váš tréning a odpočinok, pokrok v aktivitách a pomôže naplánovať ďalší tréning. Hodinky monitorujú aktivity v režime 24/7, takže poskytujú prehľady denných a týždenných aktivít spolu s históriou príprav.

Môžete sledovať svoju tréningovú činnosť a mať tak stále prehľad o svojich najlepších výsledkoch a výkonoch, ako je napríklad najrýchlejší čas behu na 5 km alebo najväčšiu prejdená vzdialenosť na bicykli za 20 min.a pod.

Máte tak kompletnú sadu analýz pre vytváraní Vášho tréningového plánu.

Suunto Spartu šport wrist hr

Porovnanie výkonu

Máte možnosť porovnať svoje najlepšie výkony s výkonmi ostatných kolegov v skupine, či patríte medzi prvých 20% najlepších v plávaní na 1900 m, koľko ich je rýchlejších, apod.

"Suunto Movescount" poskytuje údaje o tom, aký model tréningu a prípravy zvoliť na dosiahnutie svojich cieľov, porovnáva váš výkon s ostatnými a naplánuje stratégiu, ako dosiahnuť na najlepšie výsledky svojich kolegov v skupine.

TRÉNOVANIE PEER-TO-PEER

Máte možnosť sprístupniť svojmu trénerovi Suunto Movescount tréningový denník. Na základe týchto informácií Vám tréner vytvorí tréningové plány, ty si môžete sťahovať do hodiniek a začať podľa nich efektívne trénovať.

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Obsah balenia

Suunto Spartan Sport Wrist HR Black

Diskusia k produktu (0)

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

Položiť dotaz

Hodnotenie (0)

Zatiaľ nehodnotené

  Hodnotiť môžu len zákazníci, ktorí tovar zakúpili. Ak ste tovar zakúpili a chcete ho hodnotiť, prihláste sa do svojho účtu a v detaile účtu nájdete tovar dostupné pre hodnotenie. Prihlásiť sa

  Na otázky odpovedá náš tím fajnšmekrov

  12

  Skúsení špecialisti
  máme viac ako 12 rokov skúseností

  Autorizovaný predajca
  predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

  Fakt rýchle dodanie
  tovar skladom posielame do 24 hodín

  10

  F-Mobil predajní
  príďte sa poradiť

  Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil