hore

Pamäťové karty Kingston

Máte dobrú pamäť? S tréningom mozgových buniek vám bohužiaľ nepomôžeme ale s pamäťou v elektronike už áno. Respektíve s hardvérovou pamäťou pomôžu konkrétne pamäťové karty Kingston a ako jedni z mála na českom trhu, vám na ne poskytujeme doživotnej záruky!

Aké majú pamäťové karty Kingston parametre?
Pamäťové karty slúži k zväčšeniu vášho úložiska na mobilnom telefóne. Firma Kingston vyrába microSD s pamäťou 16, 32, 64, 128, 256 a 512 GB.

  • 16-32 GB - rozšíri pamäť mobilného telefónu, aby ste v ňom mohli mať všetky potrebné aplikácie, hry, screenshoty či fotky. Rozšírená pamäť navyše zaisťuje plynulejší chod telefónu,
  • 64-128 GB - je vhodná pamäťová karta, ak ste vášnivý fotograf alebo na mobil natáčate videá. Vďaka tejto veľkej pamäti si budete môcť ukladať tisíce fotiek a natáčať kvalitné videá.

Ako je to s prenosom dát?
Pokiaľ chcete dáta z microSD pamäťové karty previesť do notebooku, budete potrebovať čítačku pamäťových kariet . Tá už je súčasťou balíčka spolu s pamäťovou kartou Kingston. Do nej sa zariadenie vloží a je možné ho prepojiť s notebookom. Rýchlosť prenosu dát sa udáva v MB / sa pamäťové karty Kingston majú veľmi solídnych 100 MB / s.
Akú poskytujeme záruku?
Pretože tomuto produktu naozaj veríme, rozhodli sme sa garantovať vám doživotnú záruku.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil