hore

Problémy s darčekmi? Pomôžu vám darčekové poukazy F-mobil!

Každý rok je to podobné. Premýšľajú, čo by si asi váš partner, potomok rodič prial za darček. S pribúdajúcim počtom rokov je výber stále ťažšie a ťažšie. Našťastie pre vás máme elegantné riešenie.

Darčekové poukazy

Stále samé darčeky

Vyberať kvalitné darčeky je fuška. Schválne si poďme vymenovať pár príležitostí, kedy sa od nás očakávajú darčeky. Potrebujete vymyslieť darčeky na narodeniny, meniny a Vianoce. Tieto príležitosti si vynásobte počtom vašich najbližších. K tomu sa tiež očakáva darček na deň matiek, deň otcov, výročia, Valentín, za vysvedčenie u detí a takto by sme mohli pokračovať donekonečna. K tomu chcete občas kúpiť niečo len tak pre radosť. No skrátka byť dobrý darcu je drina.

Originalita sa cení

Keď je niekto s darčeky v koncoch, rieši svoje problémy väčšinou obálkou s peniazmi. Tento darček určite poteší. Na druhú stranu na darčeky sa väčšinou tešíme hlavne kvôli momentu prekvapenia, čo si pre nás naši blízki pripravili. Pokiaľ ale vážne netušíte, aký presne mobil alebo tablet by si váš syn prial, máme pre vás riešenie. Kúpte fajnové darčekový poukaz!

Aké darčekové poukazy môžem zaobstarať?

Znie vám darčekový poukaz ako fajn nápad? V ponuke máme hneď tri možnosti. Zaobstarať môžete poukazy v hodnote 300, 500 a 1 000 Sk. Jasne, tisícka je na nový mobil málo ... U nás však nie je problém zaobstarať poukazov viac a pri kúpe produktu je zložiť dohromady. Fungujú aj ako príspevok pre ratolesť na nový nadupaný iPhone alebo elektrokoloběžku. Kus sumy sa zaplatia z poukazov od vás a zvyšok peňazí si doplatí sama.

Stačí to?

Hovoríte si, že poukaz v hodnote 300 Sk je na elektroniku málo? U nás sa pritom za takú cenu dá kúpiť rad kvalitných doplnkov. Zaobstarať si za takýto poukaz môžete napríklad gamepad, tvrdené sklá, baterku do mobilu a rad ďalších vecí.

Poukaz v hodnote 500 Sk sa zas dá využiť na powerbanky, pamäťové karty s veľkou kapacitou či slúchadlá.

Máte vybrané?

Naše darčekové poukazy sú skrátka ideálnym kompromisom medzi neosobným darovaním peňazí a kúpením nechceného darčeka. Obdarovaný si môže pohodlne vybrať v akejkoľvek z našich viac ako 10 predajní, s našimi poukazy nebudú žiadne narodeniny či meniny fiasko.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil