hore

Akcia Samsung CASH BACK platná od 5.10. do 8.11.2020

Fíha je tu opäť späť akcie Samsung Casback a pre vás nadišiel ten správny čas pre výmenu vyslúžilého telefónu, tabletu ale aj chytrých hodiniek za nové! Ak nakúpite mobilné telefóny Samsung Galaxy A41, A51, A71, alebo z vyššej rady Galaxy S20, S20 +, S20 Ultra 5G a Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB, bude vám vrátená časť nákupnej ceny späť na váš účet priamo od Samsungu. Ako darček ZADARMO dostanete držiak na mobilný telefón v hodnote 149 Sk. Súčasťou podujatia sú šikovné hodinky Samsung Galaxy Watch o priemeroch 42mm a 46mm (BT & LTE) vrátane Galaxy Watch Active2 40mm a 44mm (BT & LTE). Samsung je tento rok ešte štedrejší než sme čakali a preto v akčnej ponuke nemôže chýbať ani tablet pre náročných Galaxy Tab S6 (Wifi & LTE), ale aj menej náročných užívateľov Galaxy Tab A 10.1 (Wifi & LTE).
V odkaze nalezente kompletný prehľad za aké zariadenie dostanete konkrétne sumy späť https://www.samsung.com/cz/akce/im/cashback/#galaxya

Akcia Cashback Samsung a jej férové podmienky:
Ako na to? Tu máte jednoduchý návod ako dostať časť peňazí späť za nákup mobilného telefónu Samsung, chytrých hodiniek Galaxy Watch, alebo tabletu z radu Galaxy Tab.
Aby sme vám vrátili časť peňazí pri nákupe mobilného telefónu Samsung Galaxy A80, A70, A40 a A20e, prípadne chytrých hodiniek Galaxy Watch stačí dodržať niekoľko základných podmienok:
1. Vyberte si mobilný telefón Samsung Galaxy A41, A51, A71, alebo z radu 20, S20 +, S20 Ultra 5G a Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB alebo jeden z dvoch modelov Galaxy Watch, prípadne talet Galaxy Tab na www.f-mobil. cz
2. Nakúpte v období od 5. 10. 2020 do 8. 11. 2020, alebo do vyčerpania bonusov, akcie Casback môže skončiť predčasne.
3. Zaregistrujte váš nákup do 14 dní od dátumu nákupu a registrujte sa tu https://my-samsung.com/cz/mysamsung/offers/#/YBDS6MAERFPQ4/ (nutné zadávať predajňu ako COMFOR)
4. Potom už stačí len vyplniť formulár na stránkach Samsung, s vašimi kontaktnými údajmi
5. A v poslednom kroku urobiť dve fotografie. Ofoťte, originálne účtenku a tiež IMEI mobilného telefónu (IMEI je výrobné číslo), to nájdete na škatuli zariadenia.
* Akcia Cashback sa vzťahuje na všetky farebné varianty
* Akciu môže využiť jedna osoba maximálne na 2 modely

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil