hore

Štýlové puzdrá na mobil. Ukážte svoj štýl

Štýlové puzdrá na mobil . Aký slušivý a zároveň funkčný kabátik zvolíte ? Mobilné telefóny patria k nášmu každodennému životu rovnako neodmysliteľne ako oblečenie . Oboje reprezentuje náš vkus , naše hodnoty , ukazuje napríklad záľubu vo farbách aj zmysel pre detail . A máme vo zvyku obliekať aj našich šikovných spoločníkov . Áno, hovoríme tu o puzdrách na mobily ! Patríte medzi prívržencov módy alebo funkčnej ochrany ?

Obal na mobil už dávno nemusí byť fádny a nezaujímavý kus plastu, ktorý „iba“ chráni váš telefón. Objavte s nami svet puzdier, ktoré ponúkajú nielen spoľahlivú ochranu, ale pýšia sa tak osobitým dizajnom, ktorý z obyčajného obalu na mobil robí šarmantný doplnok .

Štýlové puzdrá – ako byť trendy & šik

Už nikdy nebudete musieť obetovať svoj štýl kvôli ochrane telefónu. Aj medzi puzdrami na mobil môžeme vysledovať m ó dní vlny a trendy. Možnosti, ako štýlovo obliecť váš smartfón, sú takmer nekonečné . Od luxusnej kože po cool vzory a aktuálne najpopulárnejšie farby, čo vo fashion svete najviac letí. S trochou zveličenia môžeme povedať, že sa z obliekania mobilu dnes stalo svojbytné odvetvie módneho biznisu. Výrobe puzdier sa dnes napokon venujú aj známej módnej značky. Kryty na mobil vyrába značky ako Karl L agerfeld , Guess či US Polo , ale samozrejme aj rad ďalších módnych ikon.

Spoľahlivá ochrana „na každý pád“

Ak máte radi dobrodružstvo, radi tr ávite čas vonku, alebo ste jednoducho trochu nepozorní a občas vám mobil vykĺzne z ruky, sú tu obaly, ktoré sa len tak niečoho nezľaknú. Odolné puzdrá na mobil sú obvykle vyrobené z pevných materiálov , ako je silikón alebo polykarbonát, a dokážu odolať takmer všetkému . Pády, odreniny a škrá banke (a niekedy dokonca aj voda) nemajú zďaleka takú šancu vášmu smartfónu ublížiť.

Zabudnite na kompromisy: odolné puzdrá na mobil

Hovoríte si, prečo by ste museli voliť medzi odolnosťou a štýlom? Tak to samozrejme nie je. Existuje celý rad puzdier, ktoré dokonale kombinujú oba svety. Chytro sa v nich spájajú odolné materi ály s trendy designami. Či už zháňate puzdro na najnovší iP hone 15 , alebo akýkoľvek iný smartphone, u nás si môžete vybrať puzdrá na mobily , ktorých prednosťou bude veľká odolnosť bez toho, aby ste museli akokoľvek ustupovať zo svojho štýlu . Štýlový kryt na mobil totiž môže byť zároveň aj odolný a naopak.

Štýlové puzdro dodá šmrnc

Puzdrá na mobil nie sú len praktickým doplnkom, ale aj osobným prejavom vašej individuality. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete odolnosť alebo štýl. Či už ste dobrodruhovia, ktorí majú radi pohyb a adrenalín, alebo sa veziete na m ó dní vlne, u nás vždy nájdete puzdrá na mobil, ktoré presne naplnia vaše očakávania. Ochránia váš telefón pred nepriazňou osudu a zároveň mu dodajú ten správny šmrnc. Takže na čo ešte čakáte? Vyberte si to pravé puzdro pre váš mobil a ukážte cez neho, kým naozaj ste!

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil