hore

Tá správna puzdrá, kryty a obaly pre mobilné telefóny!

Tá správna puzdrá, kryty a obaly pre mobilné telefóny! Je občas je to fuška vybrať tú pravú ochranu pre každého z vás. Čo človek to názor, čo človek to rôzne využitie mobilu, čo človek to iné potreby ... Fajnšmekri odporúčajú skvelú ochranu mobilu, bez toho aby vám vadila či prekážala pri jeho bežnom používaní.

Zadný kryt na mobil sa delí podľa materiálu z akého sú vyrobené a podľa použitia. Pokiaľ chcete tú naj ochranu vyberte si kryt s väčším presahom cez okraj LCD displeja od výrobcov Swissten Liqiud , Roar , CellularLine EKO kolekcia Become či SENSATION , Forever Bioio , alebo prémivé značky Spigen . Jednoducho čím väčší presah má puzdro, tým lepšia ochrana pre váš telefón, ale aj pre ochranné sklo, ak ho máte nalepené na displeji. To určite odporúčame!

  1. Silikónové / TPU kryty vám jednoznačne odporúčame a to z troch dôvodov. Prvý a ten hlavný, že eliminujú a pohlcujú nárazy, ktoré sa neprenáša v tak veľkej miere do mobilného telefónu. Druhý dôvod je, že nekĺžu v ruke, už tým budete predchádzať zbytočným pádom mobilu. Tretia je ich dlhá životnosť. Ak si však zaobstaráte transparentné puzdro, teda priehľadné, je potrebné počítať s tým, že vám po zhruba 3 až 5 mesiacoch zožltne. Jedná sa o vlastnosť nie o vadu, ak ste fajčiari, zmenu sfarbenia krytu výrazne urýchlite.

  2. EKO / BIO ekologické kryty sú mäkké eliminujú teda nárazy rovnako dobre ako silikónové a sú príjemné na dotyk a majú tiež veľmi dlhú životnosť. Týchto puzdier v ponuke zatiaľ bohužiaľ veľmi nemáme a sú k dostaniu od značiek CellularLine rad Become a Forever rad Bioio , ale veríme, že postupom času sa stanú dominantou celého trhu. Vďaka nim budeme spoločne chrániť naše krehké životné prostredie. Tieto krytyzo 100% biologicky rozložiteľné organické pšeničnej slamy a radí sa teda do Zero Waste. Neobsahujú žiadne materiály, ktoré by nesouzněli s touto filozofiu a to aj vďaka balenia, ktoré je z recyklovaného papiera. Buďte ECO!

  3. Značková fashion puzdra sú určené pre ženy aj pre mužov, sú trendy a sú famózne návykové! Jedná sa o výrobcu krytov prvotriednej kvality značiek Karl Lagerfeld ,Guess aj US Polo a nie je potrebné je príliš predstavovať. Sú určené len pre prémiové modelového radu mobilných telefónov iPhone či ojedinelé modely zn. Samsung. Kúpte si ďalšie fashion doplnok k vášmu šatníku, ktorým "vyrazíte dych" vašim priateľom či obchodným partnerom a ukážte im, že máte fakt dobrý vkus! Navyše s nimi fantasticky ochránite váš drahý telefón.

  4. Značkové kryty pre fanúšikov automobilov sú pre určené pre nadšencov a fanúšikov skvelých vozov BMW , Mercedes a Ferrari . Aj tieto puzdra sú v ponuke pre mobilné telefóny iPhone a najvyššie modely zn. Samsung. Ste sklamaní, že sme vám toho ponúkli v tejto sekcii tak málo? Aj my to vnímame ako mínus a ponuka by mohla byť určite výrazne širšia ... Zákazníkov by si našli aj ďalšie automobilové značky ako sú napríklad Audi, Subaru, VW alebo Ford a to konkrétne Mustang.

  5. Odolné kryty táto kategória je pre fakt veľký Fachman na stavbách, nesmieme zabudnúť na stolára, kde sa veľa práši a budú sa hodiť aj soustružníkům, ktorí majú hobliny plné vrecká, pre ktoré odporúčame radšej aj vodeodolná púzdra . Táto kategória je určená aj pre cholerikov, ale aj pre nešiky, ktorí či robia čo robia, telefón im padá stále z ruky na zem a na prácu nemusí ani siahnuť ... Odolná puzdrá majú väčšiu hrúbku aj presah cez hranu mobilu, aby ochránili nielen LCD displej , ale aj samotné telo telefónu pred pádmi z väčších výšok. V našej ponuke nájdete TOP odolná puzdra od výrobcov itSkins , CellularLine , Spigen , CELLY , Nillkin , alebo ForCell a ďalších.

  6. plastová / Polykarbonát tieto kryty sú určené pre fakt starostlivé zákazníkov, ktorým naopak telefón z rúk príliš nepadá a tiež pre tých, ktorí chcú zachovať svoj prístroj čo najtenší. Aj tak puzdro chráni mobil proti škrabancom, vrypom a pádom z menších výšok. Aj cez to, že sú vyrobené z tvrdeného plastu, je tu výrazne vyššie riziko, že vám kryt praskne na rozdiel od materiálov ako je silikón, kde toto riziko nehrozí vôbec. Ďalšou nevýhodou polykarbonátu je, že niektorý typy krytov majú úplne odhalenú spodnú časť telefónu, aby ste doň telefón "zacvakli". Spodná časť telefónu, kde sú väčšinou vývody na napájanie, alebo 3,5 jack na slúchadlá je úplne nekrytá a vystavená možnému poškodeniu. Puzdrá nemajú ani presah cez LCD displej, ak máte nalepené sklo na telefóne, je tu výrazne väčšie riziko prasknutia ako u silikónových, odolných ai EKO / BIO krytov. Zhrnuté podčiarknuté, fajnšmekri odporúčajú tieto kryty zákazníkom, ktorí sú na svoje prístroje opatrní a chcú ich chrániť proti škrabancom a vrypom a sú zameraní predovšetkým na maximálne zachovanie krásneho spracovanie prístroja. Tieto kryty vám odporučíme od majstrov v odbore a to Nillkin , Swissten z kolekcie Soft Joy , CellularLine , FIXED a alebo lacné značky Forcella .

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil