hore

Vyberte správne odolné púzdro!

Kúpili ste si nový telefón a chcete ho fakt dobre ochrániť? V tom prípade nie je nič jednoduchšie, než si zaobstarať kvalitné odolné puzdro. To pomôže zmierniť mechanické poškodenie mobilu pri páde a ďalších nepríjemnostiach. Aké sú všetky jeho výhody a podľa čoho ho vybrať?

Dvojitá ochrana

Každý si kupuje odolné púzdro hlavne kvôli tomu, aby nerozpraskal LCD displej svojho mobilného telefónu. Málokoho už napadne, že odolné puzdro dokáže pred poškodením chrániť aj tvrdené sklo. To síce vydržia o niečo viac než jeho LCD kolega, ale stále sa pomerne ľahko rozbije. Vďaka odolnému puzdru ho tak nie je nutné každú chvíľu meniť, pretože v ňom vydržia oveľa dlhšie.

Padá mobil, niečo si želaj

Aj keď dávate na telefón maximálnu pozor, občas vám spadne na zem. To bohužiaľ často má za následok prasknuté displeja či poškriabaný silikón. S odolným puzdrom je možné účinky pádu veľa zmierniť. Naši fajnšmekri dokonca hovoria, že v kvalitnom puzdre by mal mobil vydržať pád dokonca až z dvoch metrov. V f-mobile však o tom nie je potrebné špekulovať, pretože u každého odolného púzdra máme napísané, z akej výšky by mal mobil pád vydržať. Nechceme sa chváliť, ale kto iný to tak má ...

Väčší objem a lesk

Kdeže, to nie je reklama na nový šampón na vlasy, stále zostávame u odolných puzdier. Mobil vďaka nim samozrejme získa väčší objem. To niekomu môže prekážať vo vrecku, iný zase ocenia, že prístroj ľahšie nájde v batohu. Záleží skrátka na prioritách. Fajn je aj to, že sú odolné puzdrá taktiež protišmyková, mobil vám len tak niekam nespadne.

Mať kvalitné odolné puzdro sa oplatí. Investícia vo výške pár sto korún vám kedykoľvek môže zachrániť telefón za desiatky tisíc. Puzdrá sú navyše v drvivej väčšine prípadov vodotesná, môžete s nimi teda bez obáv vyraziť na vodu.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil