hore

Púzdra na tablety

Puzdrá na tablety slúžia predovšetkým k ochrane drahocenného prístroja pred pádmi a iným poškodením. Obal na tablet môže byť typu flip alebo s-view, záleží na spôsobe otvárania. Zároveň môže puzdro na tablet slúžiť aj ako dizajnový doplnok? Na cesty do prírody môžete využívať outdoorové puzdro na tablet, ktoré zamedzuje poškodeniu od nečistôt a vody. Rozhodovať sa môžete podľa materiálu, veľkosti, dizajnu alebo možnosti urobiť z obalu stojan. Ako vybrať to správne v ponuke puzdier na tablety?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Typy puzdier na tablet Zadný kryt na tablet - slúži k ochrane zadnej časti pred nárazmi. Zároveň vďaka silikónovému prevedení vám tablet nebude vypadávať z ruky a lepšie bude držať aj na hladkých plochách. Flipové puzdro na tablet - dokáže ochrániť displej i zadná časť, otvára sa rovnako ako kniha. Ide o komplexné riešenie v prípade, že na tablet nemáte žiadny ďalší obal. Obal na tablet - je spravidla mäkký a uzatvárateľný zipsom. Vďaka nemu bude prenos tabletu vždy úplne bezpečný. Outdoorové puzdro na tablet - zamedzuje prístupu všetkých nečistôt alebo vody k tabletu. Už sa nemusíte báť vyraziť so svojím zariadením na splavovanie rieky alebo túru po horách. Podľa čoho ďalej vyberať? Dôležitých parametrov pri výbere puzdra na tablet je hneď niekoľko. Materiál - flipová puzdra na tablet sa najčastejšie vyrábajú z pravej alebo falošné kože. Tá vyzerá elegantne a aj dobre prístroj chránia. Zadné púzdra sa najčastejšie robia zo silikónu. Prípadne sa používa niekoľko druhov plastov ako TPU či polykarbonát. Veľmi zaujímavá sú aj z výberovej kože ručne šitá puzdra FIXED z Prostějova. Veľkosť - väčšina známych značiek ako Apple alebo Lenovo vyrábajú vlastné púzdra na tablety. Ak sa rozhodnete pre univerzálne obal, vyberte správnu veľkosť. Tá je väčšinou udávaná v palcoch podľa dĺžky uhlopriečky tabletu, ktorý sa do nej zmestí. Stojanček - ak kupujete flipové puzdro, určite sa zamerajte aj na to, či z jeho odklápacie časti ide zložiť stojan na tablet. Ide o milú vychytávku, vďaka ktorej môžete lepšie pozerať na filmy alebo hrať hry. Design - obal na tablet je tiež dobrým doplnkom. Vyberte teda vhodnú farbu alebo dizajn, ktorý k vášmu tabletu najviac sedí.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil