hore

Príslušenstvo pre tablety

Tablety sú dnes hojne vyhľadávaným kompromisom medzi telefónom a notebookom. K ich pohodlnému používaniu napomáha celá rada príslušenstva k tabletu. Medzi ne patrí napríklad držiak na tablety alebo nabíjačky. Niekedy je potreba investovať do výmeny batérie do tabletu. Pre lepšiu ochranu je dobré zaobstarať si puzdro na tablet, aby nedochádzalo k poškodeniu displeja, bude sa vám veľmi hodiť ochranná fólia. Aké všetko príslušenstvo k tabletom vám pomôže pri ich používaní?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Batérie do tabletu
Musieť sedieť s tabletom neustále pri zásuvky nie je príliš pohodlné. Ak teda už originálne batérie prestáva slúžiť, oplatí sa kúpiť si náhradnú. Batérie do tabletu sú len originálne. Kapacita batérie do tabletu začína okolo 5 000 mAh a tie nejvýdržnější dosahujú až 10 000 mAh.
Držiaky na tablet
Aby ste mohli tabliet používať aj v aute alebo na ňom pohodlne sledovať filmy, oplatí sa zaobstarať si držiak na tablet.
Držiaky väčšinou majú danú veľkosť uhlopriečky tabletu, ktorý je pre nich vhodný (napr. Od 7 do 10 palcov).
Držiak na tablet do auta je možné použiť pre navigáciu alebo aby mohli spolujazdcovi sledovať videá. Také držiaky je potom možné inštalovať na zadnú stranu hlavovej opierky predného sedadla, aby tabliet nerušil vodiča.

Nabíjačky pre tablety
Drôtové nabíjačky - väčšina tabletov dnes používa konektor microUSB alebo USB-C, takú nabíjačku možno teda použiť aj pre mobilný telefón.
Bezdrôtové nabíjačky - pre drahšie modely tabletov existujú aj bezdrôtové stojančeky, ktoré prístroj dobíja rýchlo a efektívne.

Ochranné fólie, tvrdené sklá, púzdra
Svoj tablet treba poriadne chrániť pred pádom alebo vniknutím prachu.
Ochranná fólia - slúži k ochrane displeja pred poškriabaním a menšími nárazmi. Je dôležité ju aplikovať správne, aby na nej nezostali vzduchové bubliny a displej bol stále reaktívne. Ochrannú fóliu vám aplikujú fajnšmekri na všetkých predajniach F-mobil.
Puzdrá na tablety - pomáhajú chrániť tabliet pred nadbytočným vniknutím prachu a nárazy. Pri dobrom výbere navyše puzdro na tablet vyzerá veľmi štýlovo a je vhodným módnym doplnkom.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil