hore

Alternativní baterie pre Apple iPhone 7 Plus

Ak potrebujete vymeniť batériu pre mobilný telefón, môžete náhradu hľadať medzi takzvanými alternatívnymi batériami. Alternatívne batérie väčšinou nie sú vyrábané výrobcami mobilných telefónov, a preto sú o poznanie lacnejšie. Alternatívne batérie pre mobilné telefóny tak môže slúžiť ako dobrá krátkodobá náhrada. Alternatívne batérie pre mobilný telefón zároveň môžu mať väčšiu kapacitu ako originálne, čím zaistí dlhšiu výdrž. Podľa čoho sa rozhodovať pri výbere alternatívnej batérie?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

alebo si vyhľadajte model:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Akú kapacitu by mala mať náhradné batérie? Kapacita batérie je základný parameter, ktorý do veľkej miery rozhoduje o tom, ako dlho vydrží telefón na jedno nabitie. U nových telefónov sa kapacita pohybuje najčastejšie okolo 3 500-4 500 mAh. U náhradných batérií číslo nie je také vysoké, čo z kapacity robí ešte podstatnejšie parameter. Do 1 000 mAh - taká alternatívne batérie pre mobilné telefóny sa hodí hlavne pre tlačidlové alebo menej náročné dotykové telefóny. 1 000-2000 mAh - s takou alternatívne batériou vydrží telefón 1-2 dni bežného používania na jedno nabitie. Nad 2 000 mAh - také alternatívne batérie už sú kvalitnejšie. Pri bežnom používaní vydrží aj náročnejšie mobil 2-3 dni, v prípade častého užívania potom minimálne 1 deň. typy batérií Alternatívne batérie pre mobilné telefóny najčastejšie využívajú dva typy svojej konštrukcie. Li-Ion - ide o ľahkú batériu, ktorá netrpí pamäťovým efektom (neničia sa v takej miere jej články). Dnes sa v mobilných telefónoch používa veľmi často. Li-Pol - sú výdržnější ako batéria Li-Ion, a preto ich využívajú potrebné mobilné telefóny Nokia. Čo je ešte dôležité u alternatívne batérie? Základom samozrejme je, aby ste si kúpili správnu alternatívne batériu pre vás mobilný telefón. Batérie sú odlišné aj pre rôzne modely v rámci jednej značky, preto vyberajte opatrne. V mobilných telefónoch začínajú batérie odchádzať po približne 2-3 rokoch. Bežná alternatívne batéria by správne mala vydržať minimálne rok. Aby ste zvýšili životnosť alternatívne batérie, snažte sa nenechať mobilný telefón úplne vybiť a po úplnom nabití ho nenechávať v nabíjačke príliš dlho.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil