hore

Bazárový iPhone ako nový a za nižšiu cenu!

Túžili ste vždycky vlastniť legendárny mobilný telefón iPhone , ale prišiel vám vždy príliš drahý? Máme pre vás elegantné riešenie. Novo spúšťame bazár mobilných telefónov Apple iPhone v AB kvalite. Čo od neho môžete čakať a naozaj budú modely z druhej ruky takmer na nerozoznanie od nových?

Aký bude stav telefónov?

Pri výbere zariadenia k ponuke dbáme predovšetkým na to, aby sa čo najviac funkciami i vzhľadom podobalo novému mobilu. Určite na displeji nebudú žiadne vrypy, na kryte zas nedopustíme ťukance.

Mimo vzhľad je samozrejme hlavnou kvalitný funkčnosť, ktorú musí mať bazárový telefón. Všetky modely prešli podrobnú diagnostikou, ktorú vám v prípade záujmu radi zašleme na e-mail či inak. Vďaka tomu bude aj použitý mobil v TOP kvalite, nebude mať poškodenú základnú dosku, kontrolujeme aj kapacitu batérie a v prípade poklesu pod 70% ju rovno vymeníme.

Ešte by sme radi zdôraznili - nejedná sa o repasované telefóny. Môžeme vám zaručiť kvalitu a precíznosť pri výbere bazárových kusov.

Aké mobily máme k dispozícii?

  • iPhone 8 64GB / 5990 Kč - síce starší ale vydarený model iPhone s operačnou pamäťou 2 GB RAM a skvelým fotoaparátom so svetelnosťou f / 2.2 u selfie fotoaparáte af / 1.8 pri hlavnom objektívu.
  • iPhone X 64GB / 8490 Sk - s uhlopriečkou displeja s veľkosťou 5,8 "je kompromisom medzi veľkým displejom a skladným telefónom. Podporuje tiež technológiu NFC alebo 4K video.
  • iPhone SE 2020 64GB / 8490 Kč - exkluzívny nový model za cenu pod 10 000 Sk? V našom bazáre žiadny problém. Vyladený design, rýchly procesor a certifikácia odolnosti IP67 sú samozrejmosťou.

Čo je ešte dôležité vedieť?

Keďže sa jedná o bazár, predávajú sa mobilné telefóny bez DPH. Vďaka tomu ušetríte slušnú sumu, nie je ho však teda možné prípadne nárokovať späť. Záruka trvá 6 mesiacov a vyriešite ju na všetkých pobočkách F-mobil alebo zaslaním na našu centrálu do Horažďovic.

Keďže sa jedná o bazár, neobsahuje balenie nabíjačku , kábel alebo slúchadlá , všetko si však môžete k telefónu priobjednať u nás. Telefón dodávame s ochrannou fóliou na prednej i zadnej strane.

Pokiaľ máte vysnívaný iný iPhone a v našej ponuke ste ho nenašli, stačí nám napísať dopyt na info@f-mobil.cz, alebo zavolať na telefón +420 731 000 147 a my vám dostupnosť overíme.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil