hore

Magazín

10 rad, jak udržet Android v kondici

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Instalace a odstranění aplikací

  1. Před instalací jakékoliv aplikace se ujistěte, že je aplikace kompatibilní s Vaším mobilním telefonem, jinak se může stát, že se Vám bude telefon sekat, vypínat, a další jiné chyby.
  2. S každou nainstalovanou aplikací si zabíráte nejen místo na Vaší paměťové kartě či paměti v telefonu, ale také místo operační paměti. S každou aplikací roste zatížení této operační paměti. Operační paměť slouží k bezproblémovému chodu mobilního telefonu, aby se Vám nesekaly přechody mezi menu a aplikací.
  3. Pokud aplikaci již nepoužíváte, doporučujeme aplikaci řádně odstranit včetně všech souborů, které po aplikaci zbyly.
  4. Nespouštějte více aplikací najednou, každou aplikaci řádně ukončete.
  5. Nainstalujte si třeba Android Booster nebo Advance Task killer, případně jinou aplikaci podobného typu. Tyto aplikace monitorují využití paměti, energie a jednoduše můžete „pozabíjet aplikace“, které momentálně nepoužíváte, čímž zmenšíte využití operační paměti a zmenšíte rychlost vybíjení baterie.

(Tento krok doporučujeme pro uživatele, kteří nemají hlubší znalosti a nedokáží si nastavit chod a ukončení aplikací ručně.)

TIP: Pokud si nevíte rady navštivte naši prodejnu.

Zobraziť celý text

Samsung Galaxy Fold je pripravený na septembrové uvedenie na trh

30. 07. 2019 Mobilní telefony

Spoločnosť Samsung sa neustále zameriava na implementáciu novej generácie mobilných inovácií: nových produktov a technológií, ktoré posúvajú celé odvetvie vpred a umožňujú užívateľom robiť to, čo doteraz nemohli. Na začiatku tohto roka oznámila, že na trh uvedie Galaxy Fold - prvý skladací telefón spoločnosti Samsung, ktorý bude znamenať začiatok úplne novej kategórie mobilných prístrojov. Od tej doby u Galaxy Fold vykonala určité zlepšenia, aby zákazníkom zabezpečila čo možno najlepší zážitok.

Zobraziť celý text

Vyberáme softvér pre mobilný telefón

15. 07. 2019 Mobilní telefony

Kvalitný softvér patrí medzi základné jednotky, ktoré vedú k spokojnému používanie elektroniky. Pretože jedna vec je kúpiť si skvelé zariadenie, ale tá druhá je, čo na ňom všetko môžete robiť. Dnes existujú tisíce rôznych programov a aplikácií, vďaka ktorým môžete váš mobil, tablet alebo počítač používať alebo chrániť. My si tu ukážeme niekoľko základných, ktoré vám budú pomáhať každý deň a zaistí, aby sa do vášho zariadenia nedostal niekto zvonku. Čo všetko vám pomôže k fajnovému každodennému životu?

Zobraziť celý text

Aké parametre zohľadniť pri výbere tabletu?

23. 03. 2019 Mobilní telefony

Chcete si zaobstarať prístroj, ktorý je malý, ľahký a pracuje sa na ňom lepšie ako na mobile? V tom prípade určite hľadáte tabliet. V širokej ponuke rôznych typov s rozdielnymi funkciami nie je ovšem úplne jednoduché sa zorientovať. My vám v tom pomôžeme a ukážeme základné parametre, podľa ktorých by ste sa mali rozhodovať. Aké to sú?

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho