hore

Magazín

10 rád, ako udržať Android v kondícii

22. 10. 2020 Mobilní telefony

Inštalácia a odstránenie aplikácií

  1. Pred inštaláciou akejkoľvek aplikácie sa uistite, že je aplikácia kompatibilná s Vašim mobilným telefónom, inak sa môže stať, že sa Vám bude telefón sekať, vypínať, a ďalšie iné chyby.
  2. S každou nainštalovanou aplikáciou si zaberáte nielen miesto na Vašej pamäťovej karte alebo pamäti v telefóne, ale tiež miesto operačnej pamäte. S každou aplikáciou rastie zaťaženie tejto operačnej pamäte. Operačná pamäť slúži k bezproblémovému chodu mobilného telefónu, aby sa Vám nekosila prechody medzi menu a aplikácií.
  3. Ak aplikáciu už nepoužívate, doporučujeme aplikáciu riadne odstrániť vrátane všetkých súborov, ktoré po aplikácii ostali.
  4. Nespúšťajte viac aplikácií naraz, každú aplikáciu riadne ukončite.
  5. Nainštalujte si napríklad Android Booster alebo Advance Task killer, prípadne inú aplikáciu podobného typu. Tieto aplikácie monitorujú využitie pamäte, energie a jednoducho môžete "pozabíjať aplikácie", ktoré momentálne nepoužívate, čím zmenšíte využitie operačnej pamäte a zmenšíte rýchlosť vybíjania batérie.

(Tento krok odporúčame pre užívateľov, ktorí nemajú hlbšie znalosti a nedokážu si nastaviť chod a ukončenie aplikácií ručne.)

TIP: Ak si neviete rady navštívte našu predajňu.

Zobraziť celý text

Samsung Galaxy Fold je pripravený na septembrové uvedenie na trh

30. 07. 2019 Mobilní telefony

Spoločnosť Samsung sa neustále zameriava na implementáciu novej generácie mobilných inovácií: nových produktov a technológií, ktoré posúvajú celé odvetvie vpred a umožňujú užívateľom robiť to, čo doteraz nemohli. Na začiatku tohto roka oznámila, že na trh uvedie Galaxy Fold - prvý skladací telefón spoločnosti Samsung, ktorý bude znamenať začiatok úplne novej kategórie mobilných prístrojov. Od tej doby u Galaxy Fold vykonala určité zlepšenia, aby zákazníkom zabezpečila čo možno najlepší zážitok.

Zobraziť celý text

Vyberáme softvér pre mobilný telefón

15. 07. 2019 Mobilní telefony

Kvalitný softvér patrí medzi základné jednotky, ktoré vedú k spokojnému používanie elektroniky. Pretože jedna vec je kúpiť si skvelé zariadenie, ale tá druhá je, čo na ňom všetko môžete robiť. Dnes existujú tisíce rôznych programov a aplikácií, vďaka ktorým môžete váš mobil, tablet alebo počítač používať alebo chrániť. My si tu ukážeme niekoľko základných, ktoré vám budú pomáhať každý deň a zaistí, aby sa do vášho zariadenia nedostal niekto zvonku. Čo všetko vám pomôže k fajnovému každodennému životu?

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil