hore

Magazín

Ako na nabíjanie telefónu? Batériu ideálne udržujte v rozmedzí 20 až 80%

14. 11. 2022 Mobilní telefony

Chcete predĺžiť životnosť batérie na maximum? Alebo hľadáte spôsob, ako nabíjanie telefónu zrýchliť? Láka vás technológia bezdrôtového nabíjania? Zistite, ako správne dobíjať telefón.

Medzi najrozšírenejšie chyby patrí totálne vybitie telefónu, nabíjanie cez noc a hranie sa s mobilom počas nabíjania. Tak schválne - spoznávate sa? Nemusíte však zúfať, vďaka nasledujúcim tipom batériu uľavíte.

Zobraziť celý text

Ako nastaviť flip puzdro?

10. 10. 2022 Mobilní telefony

Flipové puzdrá na mobil sú jedným z obľúbených typov ochrany vášho telefónu. Jeho hlavnou výhodou je, že vďaka prednej strane neochraňuje iba zadnú stranu, ale aj displej. Zaručuje tým pádom telefón bez poškvrnky. Málokto sa ale stretol s takzvanými šikovnými LED flipovými puzdrami – aj keď bezpečne zakrývajú obrazovku, vedia vám ukázať čas či číslo volajúceho. V tomto článku vás s týmito krytmi zoznámime a ukážeme vám, ako toto puzdro spárovať s vašim mobilom.

Zobraziť celý text

Ako vybrať iPhone z druhej ruky?

01. 10. 2022 Mobilní telefony

Zarytí vyznávači Androidových technológií a skalní fanúšikovia produktov Apple si na svojich obľúbencoch nájdu to svoje, na Androide najčastejšie jeho rozumnú cenu a na Apple užívateľskú prívetivosť. Pokiaľ uvažujete o kúpe iPhonu od Applu, F-mobil Vám pomôže skĺbiť cenovú dostupnosť s Apple kvalitou – iPhone z druhej ruky! V tomto článku Vám prezradíme, ako s našimi fajnšmekrov nájsť iPhone ako nový.

Zobraziť celý text

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

15

Skúsení špecialisti
máme viac ako 15 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil