hore

Bezdrôtové príslušenstvo

Bezdrôtové doplnky vám umožňujú ovládať počítač, televíziu či SmartHome pohodlne z jedného miesta na diaľku. Vďaka absencii kábla je navyše bezdrôtové príslušenstvo ľahko prenosné. Je však nutné zariadenie pravidelne dobíjať alebo v ňom vymieňať batérie. Medzi bezdrôtové doplnky patrí napríklad diaľkové ovládače, klávesnice alebo myši. Bezdrôtové doplnky sa so zariadením prepájajú najčastejšie pomocou Bluetooth alebo Wi-Fi. Aké všetky bezdrôtové doplnky nájdeme a podľa čoho je vybrať?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Diaľkové ovládače Sa už mnoho rokov používajú na prepínanie programov v televízii. Okrem bežnej zmeny programu alebo hlasitosti však majú aj množstvo ďalších funkcií ako informácie o ďalšom programe alebo prepnutie na DVD prehrávač alebo USB flash disk. Na ovládanie puštěných filmov majú samozrejme aj funkcie ako pozastaviť, zrýchliť alebo preskočiť. Fungujú na tužkové batérie, vďaka nízkej spotrebe vydrží až niekoľko rokov. bezdrôtové klávesnice Prepojením cez Bluethooth alebo Wi-Fi s nimi môžete ovládať počítač na vzdialenosť niekoľkých metrov. Dá sa s nimi pri prepojení ovládať napríklad aj televízie alebo domáce kino. Vďaka absencii káblu sa lepšie prenášajú a nič vám pri práci neprekáža na stole. Nevýhodou oproti klasickej klávesnici je nutnosť výmeny bateriek, prípadne pravidelného dobíjania. Bezdrôtová gyroskopov myš Ide o špeciálny typ bezdrôtovej myši, ktorá má atypický tvar a hlavne aj malú klávesnicu. Gyroskopov myš sa používa hlavne na ovládanie televízie. Má niekoľko základných tlačidiel ako vypnutie alebo menenie hlasitosti. Má však tiež vysúvací klávesnicu, s ktorou budete písať oveľa rýchlejšie ako pri preklikávaniu písmen na obrazovke. Nabíja sa najčastejšie cez USB kábel.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

15

Skúsení špecialisti
máme viac ako 15 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

9

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil