hore

Multimediálne centrá

Multimediálne centrum alebo tiež TV box je označenie pre prístroje, ktoré prinesú nový život do vašej televízie. Sledujte obľúbené filmy, hrajte hry, zdieľajte, počúvajte hudbu alebo len tak surfujte internetom. Multimediálne centrum zapojíte do vašej televízie pomocou HDMI kábla a razom sa sa vám otvorí obrovský svet vo vašej televízii. Po spárovaní s bezdrôtovou klávesnicou, gamepadom či myšou a po pripojenie napríklad externého pevného disku získate centrum obrovských možností. Ako vybrať multimediálne centrum?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Rozlíšenie multimediálneho centra
Pri sledovaní televízie je úplne zásadné kvalita obrazu. A na ňu má zásadný vplyv rozlíšenie.
Full HD - je kvalitné rozlíšenie, ktoré celkom stačí na bežné filmy a relácie. Zvláda aj grafiku najnovších hier.
4K - ak chcete ísť s dobou, kúpte si 4K multimediálne centrum. Na toto rozlíšenie sa v súčasnej dobe masovo prechádza, vychutnáte si tak videá do najmenšieho detailu.
8K - je rozlíšenie vhodné pre televízie s veľkou uhlopriečkou (nad 150 cm), aby nedochádzalo k zhoršeniu kvality obrazu.

SmartHome televízie
Komponenty SmartHome sú dnes stále obľúbenejšie. Nemusíte ju však len ovládať riadiacou jednotkou alebo telefónom. S vhodným set-top boxom môžete na televíziu ovládať bezpečnostné kamery, strážte hladiny oxidu vo vzduchu alebo teplotu a spotrebu domácnosti.
Aká existujú multimediálne centrá?
Bezdrôtové doplnky - medzi ne patria bežné diaľkové ovládače, bezdrôtové klávesnice alebo gyroskopickej myši. S týmito zariadeniami bude ovládanie televízie ľahšie ako kedykoľvek predtým.
Set-top boxy - chytajú televízny signál a umožňujú vám pozerať na jednotlivé programy. Podľa ich kvality a nastavenia dostanete určitý počet televíznych programov, na ktoré sa môžete pozerať.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Multimediálne centrá - vyberte si z kategórií

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil