hore

Bezdrôtové nabíjačky pre mobilné telefóny pre UleFone Armor 11T 5G

Bezdrôtové nabíjačky dokážu dobiť vaše inteligentné mobilné zariadenia (mobilný telefón, tablet, chytré hodinky, bluetooth slúchadlá, ai.) Bez zbytočných káblov a ďalších ťažkostí. Nabíjačka bez kábla je stále populárnejšie a v nasledujúcich rokoch bude bezdrôtové nabíjanie podporovať väčšina telefónov. Nie všetky zariadenia majú takú možnosť, vždy sa pozrite, či vaše zariadenie podporuje Qi Standard. Bezdrôtová nabíjačka dokáže váš mobilný telefón dobiť rýchlo a efektívne. Podľa čoho sa vyberá bezdrôtová nabíjačka?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

alebo si vyhľadajte model:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako vybrať správnu nabíjačku?
Pri výbere sa zamerajte na niekoľko základných parametrov.
Nabíjací prúd - určuje rýchlosť nabíjania. Udáva sa v ampéroch a vyššie číslo spravidla znamená aj rýchlejšie nabíjanie. Všetky zariadenia majú takzvanú prepäťovú ochranu, čo znamená, že sa netreba báť poškodenia mobilu, aj keď je určený pre nižšie nabíjací výkon.
Prevedenie - bezdrôtové nabíjačky sa vyrábajú ako podložky alebo stojančeky. Väčšina vie nabíjať iba jedno zariadenie naraz.
Indikátor nabíjania - praktickú vychytávkou bezdrôtových nabíjačiek je ukazovateľ toho, koľko percent batérie sa už nabilo.
Rýchlonabíjanie - špeciálna funkcia, ktorá urýchli nabíjanie mobilného telefónu. Prístroj sa vám nabije doslova za pár minút.

Výhody bezdrôtového nabíjania
Pri bezdrôtovom nabíjaní nie je potrebné používať žiadny kábel, samotná podložka je veľmi skladná. Nie je tiež problém s rozdielnym konektorom (mikroUSB, USB-C), ako sa pri drôtových nabíjačiek niekedy stáva.
Oproti káblovému nabíjania je síce o niečo pomalší, tento problém však prípadne vyrieši už spomínaná funkcia rýchlonabíjanie.
U najnovších modelov Apple možno nabíjať viac zariadení súčasne. Túto výhodu chystajú aj ďalšie firmy.
Bezdrôtovo nabíjať možno aj bez telefónu podporujúceho Qi Standard. Môžete si totiž kúpiť špeciálne puzdro na telefón modul s Qi Standard, ktoré bezdrôtové nabíjanie telefónu už umožňujú.
Na cesty dnes kúpite aj bezdrôtovú POWERBANK.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

14

Skúsení špecialisti
máme viac ako 14 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil