hore

Chytré náramky

489 / 5000
 

Výsledky překladu

Chytré náramky sú populárnym doplnkom nadšených športovcov, ktorí chcú mať dokonalý prehľad o svojom tele. Fitness náramky tak fungujú ako digitálny krokomer, meria spálené kalórie, srdcový tep alebo spánkovú aktivitu. Ak prepojíte fitness náramok s telefónom, budete si môcť prezrieť aj detailné štatistiky s názornými grafy, ktoré vám pomôžu vo vašej životospráve. Vyberajú sa podľa materiálu remienka, výdrž batérie alebo metóda merania. K čomu všetkému sa teda používa chytrý náramok?

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Displej a operačný systém
Ak si plánujete prepojiť fitness náramok s telefónom, vyberte si krokomer s rovnakým operačným systémom. Najčastejšie sa tak oplatí zaobstarať si chytrý náramok s Androidom.
Šikovný náramok bez displeja - tento typ je nutné sa smartphonom prepojiť, aby sa dal používať. Vďaka absencii displeja vás nič neruší pri samotnom športe a na štatistiky sa v pokoji pozriete až po výkone.
Fitness náramok s jednoduchým displejom - zobrazí vám niekoľko základných údajov, ako napríklad plnenie denného cieľa v počte krokov. Všetko je nutné opäť nastaviť cez telefón.
Fitness náramok s prepracovaným displejom - tu už nejde o obyčajný krokomer, na takomto zariadení už možné prijímať hovory alebo notifikácia. Funkciou sú podobné ako chytré hodinky.

Ďalšie dôležité parametre pre fitness náramky
Materiál remienka - najčastejším typom sú praktické gumové remienky. O niečo štýlovejšie vyzerajú látkové, tie sa však ľahšie zašpiní.
Výdrž batérie - čím jednoduchší šikovný náramok je, tým dlhšie vydrží jeho batérie. Dobíjacie batérie vydrží niekoľko dní, v prípade menej intenzívneho používania aj dva týždne. Fitness náramok s gombíkovou batériou má výdrž niekoľko mesiacov až rok a pol.
Obstarávacia cena - oproti šikovným hodinkám sú náramky lacnejšie, majú však menej funkcií.
Výdrž - fitness náramok by mal byť odolný voči prachu aj pádu z niekoľkých metrov. Kvalitné modely vydrží aj potápanie vo vode do hĺbky od 10 do 50 metrov.
Metóda merania - ak chcete mať presný prehľad o svojich telesných funkciách, kúpte si fitness náramok s trojrozmernou metódou merania. Tá je oproti dvojrozmerné o dosť presnejšie, obstarávacia cena takéhoto chytrého náramku je však o dosť vyššie.

Aké sú kvalitné značky chytrým náramkov?
Fitness náramky vyrába rada výrobcov. Či už špecializovaní predovšetkým na wearables (chytré hodinky či fitness náramky) ako MyKronoz, Garmin alebo Fitbit, alebo osvedčené značky ako Samsung, Xiao, Aligator alebo CUBE1.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil