hore

Xiaomi

Chytré náramky Xiaomi sú ideálnym pomocníkom pre všetkých nadšených športovcov. Oproti chytrým hodinkám sú fitnes náramky Xiaomi o poznanie lacnejšie, napriek tomu pre monitoring vašej telesnej aktivity úplne postačujú. Po prepojení so smartphonom v ňom prehľadne uvidíte údaje o kalóriách, trase alebo tepu. Náramky Xiaomi Mi Band vám pomáhajú so životosprávou, monitorujú spánok a môžu vás v správny čas vzbudiť vibrovaním. Aké existujú chytré náramky Xiaomi a ako si medzi nimi vyberať?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Modely fitness náramkov Xiao
Firma Xiaomi ponúka niekoľko modelov náramkov z radu Mi Band, poďme si predstaviť tie najnovšie.
Šikovný náramok Xiaomi Mi Band 3 - dokáže snímať váš tep pri výkone a zaznamenávať ho do grafu. Nemôže chýbať ani barometer a merač kvality spánku. Vďaka ochrane IP67 a vodeodolnosti 5 ATM je možné používať fitness náramok aj na plávanie. Kaučukový náramok bráni spadnutiu zariadenia. S kapacitou batérie 110 mAh vydrží v pohotovostnom režime až 20 dní. Stále je tiež možné prijímať a vybavovať hovory.
Šikovný náramok Xiaomi Mi Band 4 - má oproti predchádzajúcemu modelu väčší displej s uhlopriečkou 0,95 ". Zaujme aj funkcia Nájdi telefón, vďaka ktorej svoj mobil len tak nestratíte. Nesmie chýbať ani meranie spálených kalórií a počet krokov. Rovnako ako predchádzajúci model sa s nimi dá ponoriť do hĺbky až 50 metrov. Plávanie je tiež jeden zo 6 športových režimov, ktoré je možné na fitness náramku nastaviť.
Šikovný náramok Xiaomi Mi Band 5 - u tohto modelu opäť dochádza k zväčšeniu displeja, tentoraz už na celých 1,1 ". Počet podporovaných športov vzrástol na 11. Hodinky sa nabíja na magnetickej nabíjačke bezdrôtovo, pri bežnom používaní vydrží až 14 dní. Vzrástla aj synchronizácia s mobilným telefónom, môžete cez hodinky čítať notifikácia alebo zaobstarať fotografiu.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil