hore

Múdré zásuvky

Chytré zásuvky Vám pomáhajú k dokonalejšej a poslušnejšie domácnosti, vďaka ktorej sa budete cítiť naozaj skvele. Chytré zásuvky, ako už názov napovedá, sú zásuvky ktoré možno ovládať a programovať tak aby sa v určitú dobu (ktorú si nastavíte) zásuvku zopol a tým máte väčšiu kontrolu nad zariadením ktoré do zásuvky pripojíte. Existuje niekoľko typov chytrých zásuviek a rozlišujú sa podľa toho akým spôsobom ich môže užívateľ ovládať. Niektoré chytré zásuvky fungujú cez pripojenie bluetooth, to však znamená že musíte byť v miestnosti alebo na dosah (max. 15m), iné zásuvky fungujú cez internet a stačí aby Vaše zásuvka bola v dosahu Wi-Fi s prístupom k internetu.

Zásuvky cez Wifi môžete kontrolovať kdekoľvek na svete, kde budete mať prístup k internetu.

Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Príklad použitia chytré zásuvky:

Spomeniete si že potrebujete vzdialený prístup k Vášmu počítaču cez TeamViewer ale počítač máte vypnuté> použijete chytrou zásuvku.

Pripravíte si bielizeň, budete ho chcieť vyprať až neskôr, ale máte staršie práčku bez funkcie ŠTART> použijete chytrou zásuvku.

Potrebujete vzdialene ovládať priamotop alebo napríklad osvetlenie rybičiek vo Vašom byte či dome> k tomu všetkému sa Vám hodí múdra zásuvka.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

13

Skúsení špecialisti
máme viac ako 13 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

10

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho