hore

Múdré zásuvky

Chytré zásuvky môžete spínať na diaľku kedykoľvek potrebujete. Vďaka tomu chytré zásuvky šetrí váš čas a predovšetkým spotrebovanú energiu. Naviac sa nemusíte stresovať, ak ste doma nechali nejaký spotrebič zapnutý. Ak je zapojený do chytré spínača, stačí ju na diaľku cez telefón vypnúť. So smartphonom sa prepájajú cez Bluetooth, Wi-Fi alebo GSM, ktorá ovláda zásuvky cez mobilný signál. Múdra zásuvka sa dá ovládať aj hlasom. Podľa čoho sa teda vyberá tá najlepšia múdra zásuvka?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Spôsob pripojenia chytré zásuvkyChytrou zásuvku môžete ovládať cez váš telefón, tablet a počítač. S tými je možné zásuvku prepojiť niekoľkými možnými způsoby.Bluethooth - cez Bluethooth prepojíte zariadenie so zásuvkou ľahko a rýchlo, táto sieť funguje v podstate bez výpadkov. Nevýhodou je, že má malý dosah a chytré zásuvky je tak možné ovládať len zo vzdialenosti niekoľkých metrov. Bude však stačiť, ak funkciu používate keď len keď ste doma.Wi-Fi - ovládanie cez internet má veľkú výhodu v tom, že je možné zásuvky ovládať prakticky odkiaľkoľvek, kde nájdete pripojenie k internetu. Zariadenie je tak možné vypínať a zapínať pokojne aj z druhého konca světa.Další pripojenie - okrem týchto dvoch tradičných spôsobov by sme našli aj ďalšie. ZigBee a Z-Wave fungujú na o niečo kratšia vzdialenosť, s GSM je možné ovládať zásuvky cez mobilný signál.Chytrá zásuvka s viacerými funkcemiNěkteré chytré zásuvky v sebe majú zabudovaných hneď niekoľko funkcií. Najčastejšie je ukazovateľ spotreby energie danej zásuvky. Vďaka tomu môžete optimalizovať svoje výdavky na elektrinu. Možné je aj mať v zariadení zabudovaný termostat na ovládanie teploty v miestnostiach. Ďalšie populárne možnosťou je múdra zásuvka s USB portom, vďaka ktorému máte ďalšiu možnosť dobíjania telefónu či tabletu.Jak využiť chytrou zásuvku čo najlepšie? Už z práce si doma môžete dať predhriať rúru na pečenie alebo uvariť vodu.Díky pravidelnému vypínanie ušetríte naozaj veľa energie. múdra zásuvka sa dá ovládať aj hlasom, pokiaľ ju prepojíte s virtuálnymi asistentkami od Apple, Amazon alebo Google.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil