hore

Chytré zásuvky a spínače

Múdra domácnosť vám môže pomôcť aj niekde, kde by vás to nenapadlo. Chytré zásuvky vám pomôžu sporiť energiu, ochrániť spotrebiče pred skratom a veľa ďalších vecí. Čo všetko dokážu?

Už žiadne prehriatiu

Aj technika nemá občas dobrý deň a nefunguje, ako má. Našťastie to múdra zásuvka rozpozná a včas ju odpojí od elektriny. Spotrebiče sa tak neprehrejú a nedôjde k väčšiemu poškodeniu. Ide navyše aj o ochranu pred skratom, riziko požiaru sa tým značne zmenšuje.

znížená spotreba

Vždy sa zděsíte, keď vidíte výšku nedoplatku za elektrinu. S chytrými zásuvkami dostanete všetko pod kontrolu, budú vás o spotrebe energie pravidelne informovať. Dozviete sa aj o stave daných spotrebičov a dokážete spoznať, ktorý vás stojí toľko peňazí za elektrinu.

jednoduché ovládanie

Už nebudete musieť pobehovať po byte a spomínať, čo ešte musíte zapnúť. Všetko je možné nastaviť a spustiť naraz. Naviac je možné všetko zapnúť aj mimo domova. Po návrate z hôr tak môžete dať variť vodu, aby ste si po príchode mohli hneď pripraviť čaj. Navyše je možné ich na diaľku aj naprogramovať podľa vášho želania, takže ak zabudnete pred odchodom zapnúť práčku, nemusíte sa vracať. Stačí párkrát kliknúť na spínači alebo v aplikácii.

Špeciálny Wi-Fi zásuvka

Okrem bežných chytrých zásuviek existujú aj špeciálne. Ide totiž o bežnú zásuvku s chytrým spínaním, ale zároveň sa môže pripojiť k Wi-Fi sieti. Zapínanie a vypínanie spotrebičov tak vyriešite cez mobilnú aplikáciu, nie je potrebné kupovať mechanický spínač. Jej cena sa pohybuje približne od 600 do 1 000 Sk.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil