hore

Darčekové poukazy pre Samsung Galaxy S10

Chcete kúpiť fakt zaujímavý darček, ale neviete, čo presne bude obdarovaný chcieť? Máme pre vás riešenie. Kúpte fajnové darčekový poukaz! F-mobil ich ponúka hneď niekoľko a to v hodnote 300, 500 a 1000 korún. Za darčekový poukaz si bude môcť kúpiť čokoľvek z ponuky e-shopu.
Samozrejme je možné ich uplatniť aj viac naraz na nejaký drahší produkt alebo si tým jeho nákup zlacniť. Už nemusíte ďalej hľadať darček na narodeniny, meniny alebo za Vianoce. Platnosť poukazov je 1 rok, na výber v jednej z viac ako 10 predajní F-mobil tak majú času dosť.

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Dostupnosť na predajniach

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Pre 300 Kč
Dilema s darčekmi konečne vyriešené. Náš F-mobil darčekový poukaz v hodnote 300 Kč splní funkciu malého darčeka dokonale. Obdarovaný si za neho u nás môže zaobstarať baterku do mobilu, kryt, puzdro na mobil, tvrdené sklo alebo nabíjačku. Takýto darček proste poteší! Vhodné ako drobnosť napríklad pre deti za vysvedčenie, Valentín alebo na výročie.

Pre 500 Kč
Hľadáte nejaký prefíkaný darček pre svojich blízkych? Lenže neviete čo presne chcú? Náš darčekový poukaz v hodnote 500 Kč umožní si vybrať zo širokého sortimentu. Za túto cenu si u nás vyberiete slúchadlá, powebanky, selfie tyče, pamäťové karty či reproduktory. Ak sa nechcete v darčeka napríklad na deň otcov alebo deň matiek zmýliť, kúpte náš darčekový poukaz!

Pre 1 000 Kč
Dať ako darček peniaze v obálke? Neosobné. Radšej kúpte F-mobil darčekový poukaz v hodnote 1 000 Kč. Za takú sumu sa dá zaobstarať slúchadlá v top kvalite alebo nejakú vychytávku z kategórii wearables a Smart Keď zaobstaráte poukazov viac, dá sa za ne zaobstarať mobil, tablet alebo chytré hodinky. Poukazy možno samozrejme skladať aj dohromady a prípadne zvyšok peňazí doplatiť. Kúpte fakt dobrý darček na narodeniny alebo Vianoce!

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

12

Skúsení špecialisti
máme viac ako 12 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

11

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil

Famózny a fascinujúce novinky od F-mobil.

Prihláste sa na odber a raz za čas vám pošleme fantastické akcie, novinky a mnoho ďalšieho