hore

Doživotná záruka na Kingston pamäťové karty

Na nižšie uvedené výrobky spoločnosti Kingston sa vzťahuje táto celoživotná záruka na výrobok **:

Pamäťové moduly vrátane ValueRAM®, HyperX®, Retail Memory a Kingston system specific memory; pamäťové karty (napr. Secure Digital, Secure Digital HC a XC, CompactFlash, MultiMediaCard, SmartMedia, mimo Industrial microSD kariet pre extrémne teploty) a adaptéry Flash.

Päťročná záruka:

Na nižšie uvedené výrobky spoločnosti Kingston sa vzťahuje táto záruka na dobu piatich rokov od dátumu zakúpenia prvým koncovým zákazníkom / užívateľom: USB disky DataTraveler® (okrem DataTraveler® Workspace), USB disky IronKey® a SSDNow® KC100 (polovodičové disky) a Industrial microSD karty pre extrémne teploty.

** Životnosť výrobkov je definovaná ako normálne očakávaná životnosť pre použitie výrobkov v priemysle. Avšak celoživotná záruka môže byť vykladaná na základe definícií stanovených jednotlivými krajinami. V Rusku sa záruka poskytovaná po celú dobu životnosti poskytuje po dobu desiatich (10) rokov od dátumu zakúpenia pôvodným koncovým zákazníkom a užívateľom.

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

16

Skúsení špecialisti
máme viac ako 16 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil